Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

24 minutes ago, booyaka said:
5 hours ago, čekmeže said:
emoji38.pngol:

Da je invalid kojim slučajem u pitanju itekako bi došli, ne razumem podsmeh.

Šta sad uvodiš invalide u priču, ovo je tema o koroni. Baš će hitna da joj dođe kući zbog korone. Ne dolaze ni za ozbiljnije stvari.

Link to comment

Uvodim? To takođe ne razumem, znači invalidi su imuni na kovid ili šta?
Ako je osoba invalid, nema nikog da je preveze do najbliže kovid ambulante, loše se oseća doći će terenska služba do te osobe.
Kad zoveš hitnu od toga kako ti predstaviš zbog čega si ih zvao, dakle od tvoje ubedljivosti često zavisi da li će doći do tebe ili ne. To je moje iskustvo, a nažalost nije malo.

Link to comment

Ne zavisi od tvoje ubedljivosti nego od toga da li ispunjavaš uslove za dolazak hitne, gubitak svest, krvarenje i sl.

Žena koja nije invalid ima kovid simptome, ti spominješ dolazak hitne, ja se smejem, ti napišeš da je invalid došli bi. Važi.

@booyaka

Link to comment
Hitna pomoć će doći da uradi PCR test nekome ko nema čulo mirisa i mrzi ga ide autobusom do COVID ambulante? Aj dobro.
Odnosilo se na uopšteni slučaj, ne ovaj konkretni sa ivy.
Link to comment
14 minutes ago, Halvard said:

Hitna pomoć će doći da uradi PCR test nekome ko nema čulo mirisa i mrzi ga ide autobusom do COVID ambulante? Aj dobro.

 izvini ne mrzi me nego sam odgovorna osoba koja nece da siri virus po autobusu jer nemam ni povisenu temp,samo laksu sliku 

 

a inace sam 5dana pre simptom zbog ostatka ukucana  bila u samoizolaciji sa ovim mojim  pa cu sad,takodje zbog svoje odgovornosti, imati i 5 dana duzi karantin...kao da je 14dana u startu malo :isuse::isuse:

  • +1 2
Link to comment
 izvini ne mrzi me nego sam odgovorna osoba koja nece da siri virus po autobusu jer nemam ni povisenu temp,samo laksu sliku 
 
a inace sam 5dana pre simptom zbog ostatka ukucana  bila u samoizolaciji sa ovim mojim  pa cu sad,takodje zbog svoje odgovornosti, imati i 5 dana duzi karantin...kao da je 14dana u startu malo isuse.gif:isuse:
Ali ti takvim ponašanjem ostaješ bez potvrde svog "statusa"?
Odgovorno je da znaš da li si pozitivna ili ne ako su vrlo bliskom kontaktu sa pozitivnom osobom.
Ti ne možeš znati u kom trenutku treba da "brojiš" te dane karantina?
Nemaš nikoga da te preveze?
Baš nikako ne možeš da se prevezeš do kovida?

Taksi sa npr dve maske i otvorenim prozorom, neće taksistu ništa manje izložiti virusu nego inače kad vozi ljude.
T





... Shiit has hit the fan


Link to comment
ali sta ce mi potvrda statusa?
ne razumem
Ti sigurno znaš da nisi pozitivna, sigurno znaš da su ti pluća u, redu, sigurno znaš kakva ti je krvna slika?
Ili?
Nisam bre mislio na bračni status.

Šta je to "imam lakšu sliku"?






... Shiit has hit the fan


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...