Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

On 20.11.2021. at 10:09, burekdzija said:

Veliku stetu su naneli zlonamerni debili ili samo debili, kao npr. uredenik Bilda koji je pre neki dan na naslovnu stranu zalepio: preko 40% hospitalizivanih su vakcinisani, da li vakcine imaju smisla?

 

Ono sto nije napisao na naslovnoj strani (a verovatno ni u tekstu, nisam citao) je da je kvota vakcinisanih oko 70% i da mu time bazna populacija vakcinisanih i nevakcinisanih nije jednaka i da je na naslovnoj strani upravo dokazao da

vakcinacija ima i te kako smisla.

Poprilično je bitna i činjenica da su se ljudi iz rizičnih kategorija mnogo više vakcinisali od onih koji nisu u njima. Sasvim logično je da će nevakcinisani mlađi od 20 prolaziti bolje od starijih od 80, sve i da su ovi drugi vakcinisani. Mislim da se ovo slabo istične, a izuzetno utiče na sve procente.

Link to comment
6 hours ago, ivy said:

 

e pa ja sam prvi dan bez mirisa imala neke mahove smrada nekih carapa

 

Ja sam 2-3 nedelje imao non stop osećaj da mirišem pržene batake. Verovatno postoji određeni momenat koji definiše čulo mirisa za narednih nekoliko nedelja, i šta ti se tad nađe pod nosem, to ti je. :D

Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ja sam 2-3 nedelje imao non stop osećaj da mirišem pržene batake. Verovatno postoji određeni momenat koji definiše čulo mirisa za narednih nekoliko nedelja, i šta ti se tad nađe pod nosem, to ti je. :D

Koji baksuz da ti se to desi na WC šolji.

  • Haha 3
Link to comment
 
Ja sam 2-3 nedelje imao non stop osećaj da mirišem pržene batake. Verovatno postoji određeni momenat koji definiše čulo mirisa za narednih nekoliko nedelja, i šta ti se tad nađe pod nosem, to ti je. [emoji3]
generalno nachin na koji mozak pokushava da fejkuje situacije je superzabavan. pod uslovom naravno da subjektu nije zlo iz drugih oblasti :)

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Samo da se istresem.

Poljska je jedan penis na bicikli!
Ovi moji drugari zarazeni, dvojica kaslju, niko nece da ih primi na pregled, da im poslusaju pluca, nista... Dobijaju samo doktore "preko zice".. konsultante.
Ovi im pricaju da na pregled mogu tek posle karantina a do tada da piju vitamine i paracetamol.
W T F?!
Probali i privatno i drzavno.. pregled je samo preko telefona..

Dali im broj da zovu ambulantu ako se guse pa da dodju hitno po njih... Koja je bre to logika jebote?!
Pa valjda treba da sprece da dodje do toga aman.

Jebeno ne verujem.. 

Ej, pa nase zdravstvo je svemirski brod za ovo govno u PL.. Svakog naseg medicinskog radnika bih sad izljubio i izgrlio kao najrodjenijeg.. svaka im cast!

 

  • +1 3
Link to comment

Ovaj jedan krenuo na bolje, pa mu se sad kao navraca temperatura i kaslje.

Ovaj drugi sto je jutros dobio pozitivan rezultat, fino mi kaslje preko telefona, a npr prekjuce nije uopste.. i oni to prijavljuju i dobijaju samo online konsultacije i da piju vitamine i panadol.

Jebem ti bre drzavu takvu i EU i sve..

Link to comment

Moja kuma je 20-ak dana u bolnici, bila je na highflow-u i primala je do 60l kiseonika, pa su je prebacili na NIV, a CRP je sve vreme divljao od 120,140 pa do čak 300, išao je gore dole. Danas oko podneva je intubirana (prebačena na respirator).
Kum se vakcinisao i prošao je bez zaražavanja, ona nije, i ona i sin su se zarazili, s tim da je dete imalo blage simptome i brzo je bio ok.
I kum i kuma su diplomirani farmaceuti, ali sa različitim pogledima o vakcini. Nažalost, jer i ako se kuma izvuče sigurno su joj pluća dobro uništena posle teške obostrane upale pluća.

  • Tužno 8
Link to comment

jbt, baš mi je strašno kad čujem tako nešto 

 

strašno mi je jer odmah razmišljam da tako nije moralo biti 

u usranom vremenu živimo, glupost vlada sve više i više 

 

a vi iz EU i iz UK, pa kako se kod vas dospeva u bolnicu zaboga :cry: 

 

a kod nas stalno tupe da se ne sme zakasniti kod lekara

 

Edited by dùda
  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...