Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

27 minutes ago, Friend said:

Otkad je postcovid kasalj 30ti dan od korone?

Ovako na prvu iz kafane, bez da vidim prepisku prije, ja sam bar 45 dana kašljao suvo posle preležane korone. I znam brdo njih sa istim/ sličnim ponašanjem.

Link to comment

Mene drzi taj suvi kratki dosadni kasalj evo skoro tri nedelje posle prelezanog virusa, jeste to minimalno i mislim da se smanjuje ucestalost ali bas smara. Doduse i ne lecim ga nicim vec dve nedelje, cekam da prodje sam od sebe, kako su neki ovde pisali. Osim toga mi deluje da sam ok, jos uvek prilicno nezainteresovan za svet oko sebe ali i to ce valjda proci uskoro.

Sad jos ultra zvuk srca kao glavna stavka.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Friend said:

Ne bre, vec 30ti dan se pojavio posle ozdravljenja i prestanka, ako sam razumeo..

Sve vreme od zavrsetka korone sam imao taj neki blagi, iritirajuci kasalj. Ono kad grebucka u grlu i onda sam se ove nedelje raspao. Rekli su mi da su to posledice korone i da se nisam dovoljno cuvao

  • +1 1
Link to comment
On 30.10.2021. at 1:41, Jumanji said:

Ma do sporta mi je ko do lanjskog snega. A nije ni bio emoji14.png

Jao dušo Mila i Zlatna.... putuj spokojno... mnogo te volim. 

Laka zemlja i vecan spokojni mir ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Link to comment



Glava me kidala čitav vikend (inače jako retko imam glavobolje), neka slabost i peckanje u grlu, ništa temperatura, ništa kašalj, često kijanje. U ponedeljak uveče me skroz smlatilo, pritisak i hladnoća u sinusima, gripozni osećaj, kičmobolja i sl. Bio u utorak na testiranju, kaže bris da sam negativan, laboratorija dobra, saturacija ko Adrijanov šut na PESu - 99.


Evo i temperature. Ne velike, ali čudno da ovoliko traje non-ćovid. Sad se već poklapa tajming da sam mogao da fasujem nešto kad sam bio na testiranju, pošto sam u sre/čet bio bolje, sad opet hvata neki đavo, a počeo i kašalj.
Link to comment

Testiraj se opet - jbg. Prelezao sam to govno pre nekoliko meseci (dete mi prenelo, ona se zarazila u skoli) .... Zna da bude jebeno, na kraju je sve proslo kako treba. Ali najvise "ubija" silno cekanje po domovima zdravlja i rezultati koje malo-malo pa dajes, snimanja pluca itd ....  Jos sam se ja i "malo" neodgovorno ponasao - pusio po paklo i po dnevno - kao inace ..... Nista caplu cista samo tako - iscimao sam se kada sam ih snimao - reko ko zna sta ce sada da mi nadju!!! 

  • +1 1
Link to comment

Nema pravila, meni doktorka rekla da je ubprvom i drugom talasu propitivala imala težih bolesnika od kovida među pušačima nego nepušačima...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Ofc nema tu nikakvih pravila. Zajebano je u koliko pacijent boluje od odredjenih hronicnih bolesti ili nekih nedajboze-bolesti.... U takvim slucajevima i smrtnost je velika :( 

Link to comment

evo i ja da se upisem prvi put..od nedelje je ovaj moj pozitivan pa sam bila sa njim u samoizolaciji ali od petka imam glavobolju,kijanje,curenje nosa temp ne prelazi 36,9 i od jutros nemam culo mirisa...necu ici da se testiram jer bi morala ici busom a imam 3 vakcine za zeleni sertifikat a i samo bi mi dali 3vitamina...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...