Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

50 minutes ago, InvisibleLight said:

ne panici, koliko puta sam ja to osecala kad sam osluskivala u nekim drugim situacijama, bas to, bol neki i probadanje u plucima koji traje danima, kad procitas da je upala cest pratilac neke bolesti na koju sumnjam

msm idi, testriaj, al ako vec doslo da imas i bol onda bi imao i kratak dah itd, jel se umaras pri naporu,npr stepeniste?

nemojte zezati, dosta panike, nije sve najcrnje, svi ce biti ok, 100%

Nemam zamaranje,osecam samo bol povremeni u predelu grudi,i zakasljem se kad duboko udahnem.Odradicu test.

Link to comment
6 hours ago, Milosh76 said:

Nervira me sto ako me budu slali u bolnicu, to ce biti neka banja Koviljaca, a u petak bi trebalo da primaju u novu bolnicu u Bataji

Toliki baksuz...

Sta mislis na sta lici bolnica koju oni sklepaju za cetiri mjeseca? Bolje ti je bilo gdje drugdje nego u sns imaginarijumu. 

  • +1 1
Link to comment

Bolnica će biti odlična. I to nema veze sa Vučićem, malo poštovanja prema ljudima koji je intezivno rade i doktorima koji će raditi u njoj.

 

 

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Tu otprilike sada dok ovo kuckam njih cetvorica postavljaju cevi za radijatore, radice celu noc i zavrsice tek sutra popodne. A ujutro ulaze prvi pacihenti, cim izadju moleri i keramicari. Pa onda jos nekoliko dana da se zidovi betonjerke bar malo umlache. Do tad bi i zdrav popasao upalu pluca u toj ledari.

Link to comment
3 minutes ago, omiljeni said:

Tu otprilike sada dok ovo kuckam njih cetvorica postavljaju cevi za radijatore, radice celu noc i zavrsice tek sutra popodne. A ujutro ulaze prvi pacihenti, cim izadju moleri i keramicari. Pa onda jos nekoliko dana da se zidovi betonjerke bar malo umlache. Do tad bi i zdrav popasao upalu pluca u toj ledari.

keramičari teško da rade poslednji, tj, poslednji su oni (u sanitarnim prostorijama a i u kuhinjama) koji postavljaju sanitarne elemente i opremu

 

takođe ni moleri nisu poslednji, valjda posle zanatskih radova ide opremanje, tj, nameštaj, pa onda posteljine pa sto čuda

 

cevi se takođe postavljaju pre radijatora, dakle prvo razvod, pa radijatori, ako je takav sistem, ali kakav god da je, prvo cevni razvod pa onda grejna tela

 

tako da, neće to da može tako :D

Link to comment
Miloshe javi se ako si u prilici, da znamo gde si i kako si ?
Saturacija 95 rtg pokazuje virusno zapalenje pluca vise levo.

CRP 49.6 trombociti 130 sve ostalo u granicama

Rekli mi da nastavim terapiju I dali mi uput za trijazu ako ne bude poboljsanja. Kontrola za 6 dana

Za 2 dana imam kontrolu u Medigrup pa cu opet uraditi siru analizu krvi sa ddimerom alt ASL I sl
  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

Saturacija 95 rtg pokazuje virusno zapalenje pluca vise levo.

CRP 49.6 trombociti 130 sve ostalo u granicama

Rekli mi da nastavim terapiju I dali mi uput za trijazu ako ne bude poboljsanja. Kontrola za 6 dana

dobro je da si pod kontrolom.

kako temperatura ?

Edited by dùda
Link to comment
4 minutes ago, Friend said:

Ovo sa cekanjem bolesnih satima po hladnoci je realno srednji vek.

to je realno bezobrazluk. teshko da nema priruchnih nachina da se to reshi kako tako :unsure:

 

ljudi bi podneli i mali znak paznje :dry:

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...