Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Miloše, moj prijatelj ima više od 2 nedelje temperaturu, spadne pa poraste, taman misli izaćiće iz bolnice temperatura poraste i rezultati loš, danas u smislu crp tj neke upale negde . a na plućima ništa, sem kašlja. Ne puštaju ga iz bolnice, ispade sreća šro je u Mladenovac stigao  tada sa nekim srednje lošim rezultatima. Bez panike ali zaista probaj kod lekara i u bolnicu jer paracetamol to više ne može da ti reši

 

 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, ragasto said:

Ja sam dao 4000 za igg i igm pre par nedelja, posle jednog rizičnog kontakta...i ništa.

1200 oba u higijenskom u Mitrovici, bez zakazivanja, čekanja i ostalog. Kao dokaz uplate su prihvatili skrinšot sa mobilne aplikacije.

Keva posle dva negativna testa i 8 dana pokušaja spuštanja temperature sa 3 grama paracetamola dnevno prešla na 100mg analgina i po njenim rečima, prvi put od prošlog petka se naspavala.

Edited by desboj
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Saturacija 95

rtg pokazuje virusno zapalenje pluca vise levo.

Cekam da oko 14h dodju rezultati krvi pa ce mi reci dalje

kako temperatura ?

 

ed.

jesi u medigrupu radio rtg i nalaze ?

 

moja rodica u Sa, pila hemomicine 6 dana i opet imala upalu, isto levo, kćerka joj lekar ali je nije puštala u bolnicu

sve se završilo dobro, tako da, drži se i optimizmom se nafiluj :)

Edited by dùda
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...