Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

junior uradio neki brzi, kvazi pcr jutros kod drzave (neki shto je gotov za par minuta, iz oba nosa bris) i negativan. ukrshteno sa pozitivnim igg, znachi da je taj zavrshio posao, koje nam svima zelim, da pozavrshavamo kao on, bez sekriracije (i mladi su govna :dry: )

 

 

ti miloshe udri choveche i pobedjuj!

Edited by gospa buba
  • +1 6
Link to comment
28 minutes ago, Milosh76 said:

Ako neko zeli da se igra doktora, samo izvolite

neka se niko ne igra doktora na tebi :D

kada budu gotove i analize, biće sve jasnije, drži se

 

ta moja rodica, koja je isto imala upalu na levom plućnom krilu, donela joj kćerka oksimetar, i pošto joj je saturacija bila dobra celo vreme, nije išla u bolnicu

 

e sad, ona jeste bila u prednosti da bi mogla svaki čas na kiseonik da joj je zatrebalo (kćerka joj radi u toj velikoj bolnici), zato ti svakako treba da poslušaš lekare, oni su valjda do sada naučili dovoljno da prepoznaju rizične

Link to comment

Pozitivna je žena koja mi vodi blizance u vrtić i kod logopeda, javila nam juče. Prošle nedelje smo je viđali bukvalno svaki jebeni dan, sad nam samo ostaje da se nadamo da smo imali više sreće nego pameti. Još uvek se svi dobro osećamo, valjda će i ostati tako.

 

In other news, mojoj ženi su u bolnici podelili protokole za lečenje Covid pacijenata, od najlakših oblika do terminalnih stadijuma, i sad je samo pitanje trenutka kada će da ih prebace u Covid sistem (do sada su lečili samo pacijente koji su doživeli moždani udar kao posledicu Covida).

Edited by Ayatollah
Link to comment
55 minutes ago, Milosh76 said:

Sa disanjem ne, zakasljem se povremeno, ali nije nista strasno. Tako se zakasljem I kad sam zdrav

aj drz se 

moj najbolji drug (onaj sto mu tehnicarka prva zakacila, pa i drugi tehnicar..) jutros radio test, pozitivan i ima pocetak upale pluca,, od simptoma nista sem povisene T, oko 38

sedi kuci sad

@Ayatollah drzim vam palceve

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Ne mogu da verujem koliko je ovaj virus jak da svaka povišena temp.daje i upalu pluća.Kad se samo setim koliko sam puta preležao temp.bez ikakvog dodira sa plućima ovo mi sada zvuči mnogo strašno.  Deda mog druga,čovek od 80g prođe sa blažom temp.bez ikakvih problema a neko mlađi nastrada tako brzo.Onda virus nije isti kod svakog,ima sigurno više od 10 mutacija pa ko zakači nekog udari jači nekog slabiji.

Link to comment
3 minutes ago, Niveamen said:

virus nije isti kod svakog,ima sigurno više od 10 mutacija pa ko zakači nekog udari jači nekog

Možda ima veze sa količinom virusa kojoj si izložen, pre nego sa mutacijama?

  • +1 5
Link to comment

Miloše, ja stvarno ne bih da se ponavljam a ni da te mračim više ali molim te probaj da se dokopaš bolnice i slušaj svoju kumu a i da se skloniš od supruge. 

Ja nisam ni kašljala! Rtg pluća bio skoro ok, TEK SKENER je pokazao da imam promene na apsolutno svim režnjevima pluća. Tu temperaturu ti izaziva nešto što je rešivo Longacefom. Srećno! 

  • +1 9
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...