Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

22 minutes ago, Jumanji said:

E pa gospo, svaka čast, matori su nadam se ok, nisi im nista odenela. Eto i klinac. Sjajno emoji173.png

Boze, kakav virus!! Totalni zbun emoji856.png

matore chekam josh neko vreme. nisam pametna.

 

22 minutes ago, Moća said:

Jedno pitanje, ako imas antitela da li mozes da prenosis zarazu?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

ja imam oba antitela i ne znam da li i dalje prenosim (samo znam da mi je neko rekao da se igg formira,pochinje da se formira posle 3-4 nedelje od... sad ne znam, od zarazavanja ili prvih simptoma, koje ne znam ni jedno ni drugo). do juche sam svakako ishla okolo u neznanju. zato sedim kotkuce josh neko vreme, pa ako ne dobijen upalu pluca do chetvrtka dusho, pretpostavljam da cu krajem sledece nedelje proglasiti moratorijum. i nastaviti da se maskiram i ne pipam narod i idem peshke sve dok samog kraja.

 

9 minutes ago, arkonada said:

Mislim da je najpametnije da je svako i ko je preležao, i ko nije, i ko ne zna,da se ponaša kao da je upravo zaražen (daleko bilo) do dalje

apsolutno. i ko zna i ko ne zna.

  • +1 7
Link to comment
11 minutes ago, Tale said:

@gospa bubakako se zna da su ovo antitela nakon što si bila + a ne zato što je razvoj u toku?

moze biti razvoj oba u toku, to je tachno. ali se igm pravi prvi, a igg zatim, ukoliko ne greshi moj izvor i ne znam koliko dugo mogu da se preklapaju. tako da mi je logichno, s obzirom da je junior vec zavrshio posao, i nema akutna antitela, da sam i ja na drugoj strani krive. a bili smo izlozeni verovatno zajedno, krajem oktobra, ili me goveche upljuvalo u prvoj nedelji novembra (iz kategorije mladi su govna :hihi: ). naravno, to ne znachi da necu pokushati da dobijem makar nekavu upalu pluca, jer ovo moje dostignuce bukvalno niko ne ceni :dry:

Edited by gospa buba
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

kod mene je situacija malo jednih malo drugih.

 

pa ili kilavim sa leve ili kilavim sa desne strane. ili kilavim na sredini sa svim parametrima mrljavim.

 

u sushtini kilavim.

 

ovaj put biram da sam sam za kilavu desnicu. jednom u zivotu :hihi:

Edited by gospa buba
  • +1 2
Link to comment
Just now, dùda said:

Eh da nam je više ovakvih kao gospa, đe bi nam kraj bio :D.

Nego, Miloš da se javi na večernju kontrolu kad uzmogne.

ne izazivaj me :hihi:

ne izazivaj ih :unsure:

 

otishla sam na druga mesta. ozdravljajte ljudi.

Link to comment
7 minutes ago, gospa buba said:

ne izazivaj me :hihi:

ne izazivaj ih :unsure:

 

otishla sam na druga mesta. ozdravljajte ljudi.

Ama ne izazivam bre.

 

Nego zbilja, treba nam sada bolja genetika  (bolji imunitet,šta god ) ko leba :cry:.

 

A za Miloša najozbiljnije, držim palčeve.

Nije loše ni da se ljudi malo jave ako su u stanju.

Edited by dùda
  • +1 2
Link to comment




 
A za Miloša najozbiljnije, držim palčeve.
Nije loše ni da se ljudi malo jave ako su u stanju.


Hvala.

Izgleda da korona ima nesto licno protiv mene

Imam jako visoku temp, 39.3, Panadol je malo smanji, pa opet raste. I tako u krug.

Sutra cu otici u kovid ambulantu da se pregledam opet I pluca I sve sto treba, pa cemo videti.

Tih 39 znaci da ja normalno funkcionisem, ne znojim se, ne buncam, nisam malaksao... Samo imam visoku temperaturu.
Dah je normalan, mogu preko 25 sekundi da zadrzim dah, disem punim plucima... Al imam 39.

Doduse sad je pala na 38.1, ali sve ostalo je isto, samo je brojka drugacija.

U zavisnosti sta I kad dobijem od rezultata, javljam.

Inace pijem

Eliquis, telmikor plus, tridox I protect kontrol.

Antibiotik pijem na 12 sati, za zgrusavanja 2 ujutro 1 uvece.

To je terapija od 27.11., a dotle sam pio hemomicin 3 dana, od 24.11.
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

evo i mene, staaara antimaskerka, brnjicharka, vernica korone, vonabi komunistkinja, mashinski inzenjer i likovna umetnica :rolf:

 

imam sva antitela, verovatno je proshlo 3 nedelje od zarazavanja, ako ne i vishe. kovidove simptome nemala nikakve, osim tradicionalne respiratorne mrljavosti, koju uzgajam proudly since 2009 od svakog oktobra do svakog aprila, te se ne rachuna, i neke lepe neuropatije dijagnostikovane i lechene vajberom poslednjih 10 dana.

vitlala kao majmunica sve vreme svuda, tradicionalno maskirana i oprezna, u sushtinu divna zena :isuse:

 

lepa vest je da junior, osoba osjetljivog zdravlja - prelezao u pustom neznanju i sada knjizi samo igg.

 

 

ja cu nastaviti da tihujem, poshto sam izgleda bruka od kovida, a vi se ljudi chuvajte, lechite i ozdravite.

 

 

Sad da se uclanis na FejcBuk i da siris slovo kako je korola izmisljena i da je nisi ni osetila i kao se samo dize panika, spomeni 5G, chipove i Bila Gejca :happy:

 

Ako se neko ljuti kazi da imas napismeno

 

Koliko kostaju ti testovi?

Link to comment

Previsoka temperatura buraz

Odoše ti pluća

Truješ se previše paracetamolom, otiće ti creva, ima da.dobiješ opak zatvor

Pod hitno u bolnicu

(Očuh mi je covid zdravstveni radnik, znam šta pričam)

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...