Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Evo jos jedan update. 

 

Jutros kontrlno vadili krv crp pao na 1,5 sve ostalo u granicama normale ddimer 175 (sve ispod 250 je ok). Medjutim supruga radila isto, CRP 1,1 ddimer 235 i antitela IGM pozitivna.

 

Da podsetim imali smo 2 PCR negativna testa, ja jedan dan temperaturu i povracanje, njoj se vuce glavobolja i pritisak u sinusima, al to je imala i pre covida i ovbicno zimi zapati taj problem. 

 

ako neko zna koliko je negde normalna vrednost d-dimera da li je ovih 235 nesto sto treba da nam pali lampicu?

 

 

Link to comment
28 minutes ago, nick1986 said:

 

ako neko zna koliko je negde normalna vrednost d-dimera da li je ovih 235 nesto sto treba da nam pali lampicu?

 

 

ono sto pise na laboratorijskom nalazu koji drzim u rukama (bitoljska bolnca)

normalna vrednost D-dimer (ngr/ml) 0-500

Link to comment
40 minutes ago, Milosh76 said:

Da li laboratorijski nalazi krvi pokazuju trenutne vrednosti parametara u krvi ili neki period ranije?

postoje neke analize koje daju recimo prosečan rezulatat za neki period vremena unazad

takva analiza je HbA1C, to je za prosečan tromesečni šećer, ali ne verujem da tebi sada rade bilo kakve analize tog tipa, mislim, logično je da ti je bitno trenutno stanje jer je bolest akutna

Edited by dùda
Link to comment

Danas sam radio brzi test i pokazao je da imam antitela. Ponasam se i dalje isto i pazim se ali je u glavi sad mnogo lakse.
Da li sad mogu ja da pokupim virus od nekog i prenesem trecem licu?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Ne bi trebalo da mozes, bar ne kao inkubator. Mozes ako ti se tipa neko iskaslje na jaknu, pa neko drugi uzme tu jaknu od tebe itd, ali taj tip prenosa je mnogo manje efikasan i verovatan.

Link to comment
38 minutes ago, Moća said:

Danas sam radio brzi test i pokazao je da imam antitela. Ponasam se i dalje isto i pazim se ali je u glavi sad mnogo lakse.
Da li sad mogu ja da pokupim virus od nekog i prenesem trecem licu?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Sad ne,al ko zna koliko si ih zarazio ranije...:fantom:

Edited by Apollo Creed
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...