Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Drži se i srećno u izvlačenju bolnice, ja prvi bih verovatno gledao da izbegnem hospitalizaciju u ovim uslovima ako je ikako moguće ali ti si baš zaglavio i baš ti predugo traje ta temperatura.

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Bice neka bolnica, cekam da vidim sta sam izvukao

Samo neka je stalni lekarski nadzor, gde god.

 

Ćale mi je još uvek u Banji Koviljači i ima samo reči hvale i za smeštaj i za sve medicinare i nemedicinare, hranu, sve... Čak mu onako usput kažu da je i pacijentima i svima bolje i lakše u manjim mestima, dalje od velikih gradova. Manji je pritisak novodolazećih pacijenata, manje pacijenata ide na jednog lekara, svima je malo lakše. Doduše razvoženje i razmeštaj po bolnicama i privremenim bolnicama širom Srbije se radi i prema slobodnim mestima ali pre svega prema stanju pacijenta - onog sa lakšim oblikom bolesti neće da smeštaju negde gde je intenzivna nega i respirator i obrnuto - onog ko je u kritičnom stanju neće da smeste negde gde ne postoje uslovi za intenzivnu negu (kad su ćaleta odvezli u Koviljaču vozili su iz Bg i u Nišku Banju i u Kragujevac; u Kg su išli oni kojima je bio potreban kiseonik i u samom transportu, jedan pacijent u jedno vozilo; u Koviljaču su odvezli njih 5-6 u jednom vozilu...).

 

Samo hrabro, gde god da te smeste za tebe je bolje nego da budeš kod kuće.

  • +1 7
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...