Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

1 minute ago, gospa buba said:

evo i mene, staaara antimaskerka, brnjicharka, vernica korone, vonabi komunistkinja, mashinski inzenjer i likovna umetnica :rolf:

 

imam sva antitela, verovatno je proshlo 3 nedelje od zarazavanja, ako ne i vishe. kovidove simptome nemala nikakve, osim tradicionalne respiratorne mrljavosti, koju uzgajam proudly since 2009 od svakog oktobra do svakog aprila, te se ne rachuna, i neke lepe neuropatije dijagnostikovane i lechene vajberom poslednjih 10 dana.

vitlala kao majmunica sve vreme svuda, tradicionalno maskirana i oprezna, u sushtinu divna zena :isuse:

 

lepa vest je da junior, osoba osjetljivog zdravlja - prelezao u pustom neznanju i sada knjizi samo igg.

 

 

ja cu nastaviti da tihujem, poshto sam izgleda bruka od kovida, a vi se ljudi chuvajte, lechite i ozdravite.

 

ti sad da se pokrijes usima, sve si inficirana setala po celom forumu  :happy:

dobro je da je tako ispalo!

 

da znas da cu i ja jednom otici da uradim taj igg, ako se prodje kroz ovaj talas ikako. koliko sam samo pozitivnih preturila preko glave u poslednijih mesec dana... 

 

onima koji su jos uvek na bolovanju, drzite se, bice dobro :heart:

Link to comment
2 minutes ago, Jozef K. said:

Da li si merila IgG, ili je samo da li si + ili -?

imam oba tzv. slabo pozitivna (tako pishe), nemam druge informacije.

 

junior je merio za svoje potrebe, a ja usput. inache ne bi ni znali.

Edited by gospa buba
  • +1 1
Link to comment

Bitno je da imate u dovoljnoj meri. Inače za ljude u prosveti me ne čudi da su u kontaktu sa virusom a i da imaju dobar imuni sistem. Govorim generalno, u medijani. Da se kucne u drvo.

  • +1 1
Link to comment

e bubo bas ti zavidim

posto je taj test, idealno bi mi bilo da sam prosla ko ti, i da mogu krenuti u teretanu, inace cu skociti s 3.sprata, sve  me boli otkad ne treniram..propadam

 

al moje sanse da sam zakacila su samo u samouslugama, sama sam i u ofisu itd 

Link to comment
3 minutes ago, Sammael said:

To je od onog obilaska kafića po DorČolu :fantom:

to je bilo u septembru :dry:

 

2 minutes ago, InvisibleLight said:

e bubo bas ti zavidim

posto je taj test, idealno bi mi bilo da sam prosla ko ti, i da mogu krenuti u teretanu, inace cu skociti s 3.sprata, sve  me boli otkad ne treniram..propadam

 

al moje sanse da sam zakacila su samo u samouslugama, sama sam i u ofisu itd 

vezbaj kod kuce kako znash i umesh. da si medjed kao ja, rekla bih ti da koristish sopstveni resurs umesto opterecenja :hihi:

  • Wub 1
Link to comment
2 minutes ago, arkonada said:

Pa kakvi su planovi za NG, skijanje, more ? :D

novu slavim ovde tradicionalno otkad imam decu, a to je srecna nova 2003, skijanje prezirem kao nepotrebno testiranje zakona odrzanja energije, a moreee, moje srce je na moru!

 

u moru :cry:

 

 

edip. nastavljam da drzim seminar na vocapu, da ne trujemo neopravdanom veseloshcu ove ljude koji imaju ozbiljan posao da zavrshavaju. ako dobijem upalu pluca, vraticu se :D

Edited by gospa buba
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

nisi mi rekla posto je test :D

po svemu izgleda realno da je broj zarazenih 10x vecih od registrovanih i da smo sad negde oko 2 miliona?

a sa 700k dnevno zarazenih mi cemo za mesec dana dodati jos  2 miliona i eto ti 4miliona tj 70% od 6 miliona kolko imamo

 

@b zar nisi pominjala neku bugarsku :D

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...