Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

9 minutes ago, InvisibleLight said:

nisi mi rekla posto je test :D

po svemu izgleda realno da je broj zarazenih 10x vecih od registrovanih i da smo sad negde oko 2 miliona?

a sa 700k dnevno zarazenih mi cemo za mesec dana dodati jos  2 miliona i eto ti 4miliona tj 70% od 6 miliona kolko imamo

 

@b zar nisi pominjala neku bugarsku :D

ja sam radila kod sistema na osiguranje, a kod medigrupoa koshta oko 1800, brza antitela.

 

bugarska je, na radost mnogih odavde, slavno propala krajem avgusta prvi put, a drugi put sad u crni petak. jer sam ja navikla da sam na crni petak u bugarsku :dry:

Edited by gospa buba
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Moća said:

Jedno pitanje, ako imas antitela da li mozes da prenosis zarazu?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

pa ne mozes se opet zaraziti sve dok imas antitela, pitanje samo koliko kome traju

gde je mejdej, ona imala antitela kao asimptomaptska jos letos, ne znam jel jos traju

Link to comment
4 minutes ago, InvisibleLight said:

 

pa ne mozes se opet zaraziti sve dok imas antitela, pitanje samo koliko kome traju

gde je mejdej, ona imala antitela kao asimptomaptska jos letos, ne znam jel jos traju

moji prijatelji, oni zbog kojih sam bila skroz smorena, jer su u julu oboje fasovali, a bili najrevnosniji postovaoci mera ikada - ponovili testove. letos muz imao dosta visok nivo antitela, zena nesto manje. sada, u novembru, kod muza jedva nesto preko granice, zena 8 puta vise nego u julu :ohmy: 

pretpostavljaju da se ipak on zarazio ranije, mada su neke simptome imali istovremeno - sa sve nekim pauzama, razlicitim tegobama, smenjivanjem, cas kod jednog, cas kod drugog...

bas cudan slucaj, to njihovo zarazavanje, al pametni su ljudi oboje, pa sam im rekla nek istrazuju i jave sta se desilo.

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Moća said:

Jedno pitanje, ako imas antitela da li mozes da prenosis zarazu?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

Mislim da je najpametnije da je svako i ko je preležao, i ko nije, i ko ne zna,da se ponaša kao da je upravo zaražen (daleko bilo) do dalje

  • +1 7
Link to comment
Ma vi prosvetari ste imuniji i više nego što mislite, možda malo psihički vremenom popustite ali koga sada briga za to [emoji3]
Jebo psihu
Daj antitela
I ovako smo svi alkoholičari
Samo mi je onaj likovnjak sumnjiv
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...