Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

nislije, suska li se sta oce li biti bodova iz bratske surdulice [emoji3]
 
hteo odigrati na  vas, ali mozart izbacio iz ponude :laugh:

Imas u balkan betu ako ti zapelo


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • +1 1
Link to comment

hvala

ma nije toliko, imam nesto para na mozartu pa da prekratim vreme

gledam tabelu,vidim surdulici ne treba, vama treba, pa se setih i bratskih relacija, te mi zamirisa na 2

ali i da su dali verovatno bi kvota bila smesna

 

 

 

nego, sretno vam bilo :)

 

Link to comment

Današnja utakmica čišćenje prozivki na braću. Zaštiti će sebe u nadi da ih ne prozivaju a za FKRN ih zabole racku. Recko se vraća iz mrtvih da bi ćutao . . .

Link to comment

https://www.youtube.com/watch?v=IaZAiM3IDMs

 

Evo prepostenih timova Vojvodine i Metalca...pogledajte kako se pustaju golovi....Prvi gol igrrac Vovodine nece da izbaci loptu....Drugi gol cela odbrana izlazi i ostavlja igraca Metalca da lagano da gol!!!!  Pa posle Lalat kaze sve cu da kazem!!!  I treba da kaze ,al o sebi !

Jel pise i govori neko o ovome!?   Ne ,al mi smo sami sebi najveci neprijatelji i kad smo bili nesto.....pljuvali smo sami sebe.....pojedinci!

  • +1 2
Link to comment

igrac broj 15 na 1:26 i 1:35 + prvi gol ulazi u sesnaest, ni jednom ne pogleda levo na igraca i desno na igraca

nisam sve ni pregledao

lepo 

Link to comment
6 minutes ago, villiem said:

igrac broj 15 na 1:26 i 1:35 + prvi gol ulazi u sesnaest, ni jednom ne pogleda levo na igraca i desno na igraca

nisam sve ni pregledao

lepo 

Svaka cast na zapazanju. :thumbsup:

 

Link to comment
20 minutes ago, Boki Nis said:

Svaka cast na zapazanju. :thumbsup:

 

 

1:26 je primetio neko drugi na komentarima

sve zajedno bas izgleda lose

ne znam kako je uzivo, tada se mnogo bolje prati kretanje jednog igraca

 

 

Link to comment
5 hours ago, Boki Nis said:

https://www.youtube.com/watch?v=IaZAiM3IDMs

 

Evo prepostenih timova Vojvodine i Metalca...pogledajte kako se pustaju golovi....Prvi gol igrrac Vovodine nece da izbaci loptu....Drugi gol cela odbrana izlazi i ostavlja igraca Metalca da lagano da gol!!!!  Pa posle Lalat kaze sve cu da kazem!!!  I treba da kaze ,al o sebi !

Jel pise i govori neko o ovome!?   Ne ,al mi smo sami sebi najveci neprijatelji i kad smo bili nesto.....pljuvali smo sami sebe.....pojedinci!

Lepo je rekao

,,Neću da čestitam  igračima Metalca . . ."a i sam je presedeo celu utakmicu na klupi što ne liči na njega.Elem  teške nameštaljke ali kome pitanje  je sad. Nama ili Pazaru

Link to comment

Mislim da će nas da naguze i vrlo verovatno Pazar... pa do godine sa Reckom upadamo u SL (valjda...)

Razlika u razvijenosti krajeva naše lepe zemlje, ogleda se i u tome što će Novi Sad sledeće sezone vrlo moguće da ima 3 superligaša, a Niš, možda jednog... + svi ostali silni Vojvođanski klubovi.. a u PLS može da se desi da svi južnjaci ispadnu.. žalosno

  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...