Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

Mislim da će nas da naguze i vrlo verovatno Pazar... pa do godine sa Reckom upadamo u SL (valjda...)

Razlika u razvijenosti krajeva naše lepe zemlje, ogleda se i u tome što će Novi Sad sledeće sezone vrlo moguće da ima 3 superligaša, a Niš, možda jednog... + svi ostali silni Vojvođanski klubovi.. a u PLS može da se desi da svi južnjaci ispadnu.. žalosno
Mislim da neće, spasićemo se, ali se na ovom prvenstvu vidi koliko je naša liga besmislena. Ne namešta Tončev utakmice, nego nameštaju svi, a opstane onaj ko nađe veću podršku u savezu.
Mi smo dve godine uspeli da nekome pomrsimo račune i odma su počeli da nas pljuju kako nameštamo utakmice, kako smo rak rana za srpski fudbal
.Gde je sad čuveni Raka pošteni, da kaže kako je njegov Metalac namestio utakmicu? Nema... Svi ćute... Sve regularno...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
6 hours ago, zikaPantelej said:

Mislim da će nas da naguze i vrlo verovatno Pazar... pa do godine sa Reckom upadamo u SL (valjda...)

Razlika u razvijenosti krajeva naše lepe zemlje, ogleda se i u tome što će Novi Sad sledeće sezone vrlo moguće da ima 3 superligaša, a Niš, možda jednog... + svi ostali silni Vojvođanski klubovi.. a u PLS može da se desi da svi južnjaci ispadnu.. žalosno

Ne verujem da mogu da nas naguze ukoliko Tončev već unapred nije pristao na to.......

Link to comment
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...