Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

2 minutes ago, Boki Nis said:

Zar nije bila gol Razlika do prošle godine

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Objavio sam. Djumi će sad da pusti Pazar i ende. Raspad sistema .

Link to comment
13 minutes ago, Boki Nis said:

Ja sam siguran da mi nećemo da ispadnem, šta god da se desi...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Daj bože. Kako god bude najuriti ovog što mu prezime sinonim za propast

Link to comment

Ljudi, kako ne shvatate da ovde ne vredi ulagati pare u fudbal!!!
Problem je u sistemi, a ne u nekom nebitnom liku....
Mogli smo dovesti Mesija i bili bi mozda koju poziciju bolje....
Kad smo bili u sistemu nije valjalo... Puno se ljudi žalilo.... Sad kad smo van Sistema opet ne valja....

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment

Da li je u pitanju sistem ili odsustvo istog manje je bitno.  Najveci problem Radnickog je sto tim NEMA POJMA.  U celoj ovoj slabasnoj premijer ligi mozda samo Macva i Backa mogu da se uporede sa Radnickim po tome koliko igraju los fudbal.  Mozda se Radnicki izvuce ako pobedi Backu (ali i to je pitanje), ali po svemu prikazanom, zasluzio je Prvu ligu.  Zao mi je.  Nis bi morao da ima superligasa, ali trenutno Radnicki nije u tom rangu, niti u Prvoj ligi Srbije ima klubova iz Nisa koji bi mogli da zamene Radnicki.  Dva osrednja srpskoligasa + losi Radnicki to je danas niska fudbalska ponuda.  

Link to comment

Na danasnji dan pre samo dve godine, thnx 2 fb memories, igrali smo revans polufinala kupa sa crnima i imali vicesampionsku titulu u dzepu. Vidju nas sada, Ivica madjija.

 

60785606_1034822206721477_1222765665773944832_n.jpg.3eea0bb04d007ab75fef759bda83e633.jpg

Link to comment

Да ли је следеће године приватизација клубова ??

За клуб из друге лиге дајеш  мање паре ??

Link to comment

Imam utisak od ljudi iz okruženja da i dalje ne veruju da je moguće da će Radnički da ispadne, da će ipak nešto da se smulja ako zatreba u poslednjem kolu, da smo i dalje "jaki" u savezu itd.. ali lično ne verujem, mada i da smuljaju nešto ne bi imao nešto protiv, s obzirom da imamo posla sa Bundesligašima..

 

a i da ispadnemo nije prvi put, ko je gledao Srpsku Ligu Istok u dva navrata + PLS godinama zna dobro o čemu pričam... 

 

Za ovo stanje je odgovoran onaj ko je radio prelazni rok i onaj ko mu je dozvolio da ga radi, mogu da pretpostavim ko je u pitanju kukala mu majka.. Gde su Šljivić, Ristić, Žarko Marković? Kad su oni otišli, zbog čega, a počeli su polusezonu? Zašto nemamo niti jednog klasičnog gol igrača, a i ovog koji kao nekad u nekom ludilu bi to mogao da bude, on nije igrao do sada, tek kod ovog trenera počeo da igra pa se povređuje, jedva stoji (Kasalica)..  zašto se trpelo da Gaćinović ne pušta Trifunovića ili Živkovića i ostale, sad bi bili upotrebljiviji nego je igrao maltene sve iste igrače...

 

Vrlo trivijalna pitanja... 

Link to comment

Sad sam pregledao izvestaje s utakmica.Ono je smejurija od odbrane Proletera i Macve.... Kao ekipa koja se skupi na livadi ....  Ako se nista ne uradi i ne pokaznjavaju neki koji treba ...jebes ovakvu ligu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...