Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

15 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Radnicki lose igra ali daleko od toga da imamo lose igrace, pre ce biti da nismo lepo nivelisali tim. Nema spica, nema odbrane, guzva u sredini ... Odlazak igraca van prelaznog i sl.

Sigurno da smo u gornjem domu kad su plate u pitanju il bar u sredini.

Mislim da su opet hteli sa solidnim timom da udju u cetri ekipe. Opet trenerska vrteska. Ne mislim da je iko planirao da izbaci Radnicki iz lige vec je u pitanju nestrucnost ljudi koji vode klub. Obecavas Evropu bez spica.

Cestotam klubu na opstanku, hvala najlepse golmanu Spartaka ako bude branio na Cairu od mene ima veliki aplauz.

Lepog uzbudjenja, onog pravog fudbalskog u zadnjem kolu. Vala spasilo mi sezonu😁

Navijam za Lalata jer je to garancija za dobar tim i gornji dom.

Moze i Djordjevic iz Surdulice. Nemam ideje kakav je trenutni trener.

Cestitam svim Meraklijama !!!

 

Taj isti Djordjević je trebao da dodje kod nas na leto, ali se "čekao" Batak da proradi i čovek otišao u Radnik. Oni su završili 6. mi za malo da ispadnemo iz lige. Da ne pričam što u Radniku igraju Makarić, Subotić, Milovanović za koje kod nas nije imalo mesta. Prvi je čak i najbolji strelac lige i sigurno će lepo da ga unovče. Eto koliko se nestručno i neplaniranski radilo zadnjih 2 godine. Mada koliko smo kvalitetnih igrača pustili tek tako može da se piše i piše. Jedan od primera je Ivan Miladinović, odigrao 19 utakmica i otišao za dzabe u Sochi koji je završio 5. u ruskoj ligi i igraće evropu. Tamo je prvotimac i igra sve utakmice, nama nije valjao...

Edited by Covekizstruke
Link to comment

Slažem se ovo za Makarića i ostale, al aj da gledamo i sa druge strane.. neko je pogodio sa Čumićem, Ranđelovićem, Crnomarkovićem, Haskićem, Pankovim, Starletom itd...

 

Makarić je došao da igra kod Bosančerosa onog na pola pripreme, sa krš ekipom generalno.. kao što Starleta nije ništa posebno igrao u Radu pre nego što je došao kod nas pa se ovde nadavao golova..

 

Ne verujem da to ide baš tako crno/belo, ima malo i sivog..

 

Veći je problem što taj što je pretpostavljam dovodio navedene igrače više nije u klubu 😄

  • +1 1
Link to comment

Pa vidi komšijo....čim se neko dovede u klub, odma ga trojica buše pikirajući njegovo mesto. Dok oni mere patke jedino je na gubitku klub...oni se uvek snadju...

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

Link to comment
5 hours ago, zikaPantelej said:

Slažem se ovo za Makarića i ostale, al aj da gledamo i sa druge strane.. neko je pogodio sa Čumićem, Ranđelovićem, Crnomarkovićem, Haskićem, Pankovim, Starletom itd...

 

Makarić je došao da igra kod Bosančerosa onog na pola pripreme, sa krš ekipom generalno.. kao što Starleta nije ništa posebno igrao u Radu pre nego što je došao kod nas pa se ovde nadavao golova..

 

Ne verujem da to ide baš tako crno/belo, ima malo i sivog..

 

Veći je problem što taj što je pretpostavljam dovodio navedene igrače više nije u klubu 😄

Kad radis bez para onda ili imas srece da nagazis dobrog igraca ili nemas. Prelazni rok je proces koji se odvija tokom cele godine.

Koliko sam provalio igraci se najcesce opredeljuju da idu u klub koji ima dobrog trenera jer novac je slican u celoj ligi osim u par klubova.

Dakle poenta je prvo u odabiru trenera.

Drugo u strpljenju jer nekad rezultati ne dodju odmah.

Onda skauting sluzba koja moze da prati viziju trenera i kluba. Kad promenis pet trenera za sezonu ko ce da pogodi sa igracima, plus pola sto dodju su rekovalescenti ?

Potpisujem da nismo otkazali Djumiju da bi odavno izborili opstanak a siguran sam da bi i prelazni bio bolje odradjen.

Na kraju opet dodjes do nestrucnih ljudi koji vode klub i koji zele instant rezultate. Samo sprovode sok terapije i sokiraju i klub i navijace.

Zato je Lalat garancija uspesne sezone. Nije najbolje resenje jer je nestabilan ali ne vidim nikog medju trenerima ko bi mogao da napravi sok terapiju upravi da ne znaju sta ih je snaslo?

Link to comment

Djumi bi povadio Čarapani da nisu zatvorili sve utakmice do dovoljno bodova za opstanak ?

Nije baš da je bos, ali ne znam odakle toliko hvale za njega....nikad on nije nešto napravio posebno, niti će....bataDjorista classic

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

Link to comment
2 hours ago, Constantin said:

Djumi bi povadio Čarapani da nisu zatvorili sve utakmice do dovoljno bodova za opstanak ?

Nije baš da je bos, ali ne znam odakle toliko hvale za njega....nikad on nije nešto napravio posebno, niti će....bataDjorista classic

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока
 

Ja hvalim Djumija jer sam video sta radi. Po detaljima koje primecujem u njegovom radu. Za mnoge trenere sam cuo hvalospeve pa poverovao a Djumija sam video na delu.

Mozda su zatvarali, mozda nisu. Neko bi sa strane rekao da smo mi zatvorili polusezonu kada je dosao anonimus trener Rastavac. Neka su i zatvorili to ne menja moje misljenje o treneru.

Po meni trenutno posle Lalata, Djumi najvise izvlaci iz igraca. Videcemo kako ce se u nastavku pokazati ovaj iz Radnika koga bih isto uvrstio u ovu grupu.

Link to comment

Đumi je gospodin i pedagog pre svega, svim novim trenerima je držao predavanja u bukvalnom smislu i nema nekih mrlja u ponašanju i slično. Jedan od retkih takvih koji i dalje rade u našem fudbalu. Takav je bio i Rastavac.. uvek sam za dolazak Đumija iz tih razloga

 

Sa druge strane, Lalat je za naš klub penicilin.. mi smo ovde generalno postali gubitnici u poslednjih 20 i više godina. Lalat kada dođe sa njegovom bukom, galamom, tenzijom i pobedničkim mentalitetom, to podiže ceo klub po meni.. ali se zauzvrat ga lako pročitaju protivničke ekipe i treneri. Ako je protivnik malo kvalitetniji za da odigra direktan stil, mogu da se dobiju utakmice na duge lopte sa njim..

 

Ja bi probao sa ovim Stankovićem ipak za iduću sezonu

Link to comment

Da vas ne zamajavam više i ne gubite vreme s amnom,, ono što je kod mene zacemetirano .... Djumi je paranoik i sujeverni selac, skromnih mogućnosti.

Može da prodje ako se borimo za opstanak, neki viši cilj s njim...zaboravi.

Ne znam da li bi došao u Niš ponovo, a već se žalio da je doživeo svašta na poslednjoj utakmici u Nišu...tako da.... teško.




Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Da vas ne zamajavam više i ne gubite vreme s amnom,, ono što je kod mene zacemetirano .... Djumi je paranoik i sujeverni selac, skromnih mogućnosti.

Može da prodje ako se borimo za opstanak, neki viši cilj s njim...zaboravi.

Ne znam da li bi došao u Niš ponovo, a već se žalio da je doživeo svašta na poslednjoj utakmici u Nišu...tako da.... teško.




Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока
 

100 % si u pravu. Takav je i Batak plus narcis ne vidjeni

Link to comment
21 minutes ago, W.F.C. said:

Evo saopstenje izaslo na sajt, opet nas dira ovaj Marko Poledica, lepo mu reko Markoni kratko i jasno. 

Daj link. Gde i šta da vidimo mi koji nemamo te fejsbuk instagram i ostale portale

Link to comment
14 hours ago, W.F.C. said:

Evo saopstenje izaslo na sajt, opet nas dira ovaj Marko Poledica, lepo mu reko Markoni kratko i jasno. 

A sta Poledica sad oce od nas, ne mogu da nadjem???

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...