Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

2 minutes ago, Azdaja said:

Čestitam na preživljavanju!

Šta nama...Cestitaj Javoru sto ih je zajebo ....i cestitaj majstoru sto promasio penal!!!

:D

Link to comment

pfffff

sad ima da prosire zbog rada i javora

grobari fala na cestitke, srecno u kupu

iiiii

 

 

deseta uzastopna sezona, upravo idi u kurac

Edited by W.F.C.
Link to comment

Radnicki lose igra ali daleko od toga da imamo lose igrace, pre ce biti da nismo lepo nivelisali tim. Nema spica, nema odbrane, guzva u sredini ... Odlazak igraca van prelaznog i sl.

Sigurno da smo u gornjem domu kad su plate u pitanju il bar u sredini.

Mislim da su opet hteli sa solidnim timom da udju u cetri ekipe. Opet trenerska vrteska. Ne mislim da je iko planirao da izbaci Radnicki iz lige vec je u pitanju nestrucnost ljudi koji vode klub. Obecavas Evropu bez spica.

Cestotam klubu na opstanku, hvala najlepse golmanu Spartaka ako bude branio na Cairu od mene ima veliki aplauz.

Lepog uzbudjenja, onog pravog fudbalskog u zadnjem kolu. Vala spasilo mi sezonu😁

Navijam za Lalata jer je to garancija za dobar tim i gornji dom.

Moze i Djordjevic iz Surdulice. Nemam ideje kakav je trenutni trener.

Cestitam svim Meraklijama !!!

 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Radnicki lose igra ali daleko od toga da imamo lose igrace, pre ce biti da nismo lepo nivelisali tim. Nema spica, nema odbrane, guzva u sredini ... Odlazak igraca van prelaznog i sl.

Sigurno da smo u gornjem domu kad su plate u pitanju il bar u sredini.

Mislim da su opet hteli sa solidnim timom da udju u cetri ekipe. Opet trenerska vrteska. Ne mislim da je iko planirao da izbaci Radnicki iz lige vec je u pitanju nestrucnost ljudi koji vode klub. Obecavas Evropu bez spica.

Cestotam klubu na opstanku, hvala najlepse golmanu Spartaka ako bude branio na Cairu od mene ima veliki aplauz.

Lepog uzbudjenja, onog pravog fudbalskog u zadnjem kolu. Vala spasilo mi sezonu😁

Navijam za Lalata jer je to garancija za dobar tim i gornji dom.

Moze i Djordjevic iz Surdulice. Nemam ideje kakav je trenutni trener.

Cestitam svim Meraklijama !!!

 

A mogo bi i novu temu da otvoris, ja sam ipak baksuz :isuse:

  • Haha 1
Link to comment

Hahahaha !!! Nemoj ti vise ljubim te !!! 😁😁😁

Ajde ako se niko ne javi za otvaranje ali verujem da ima srecnijih od mene 😁

1 minute ago, W.F.C. said:

A mogo bi i novu temu da otvoris, ja sam ipak baksuz :isuse:

 

Link to comment

Polako demokratski ko i uvek, prvo Constantin i DaliMan ako oce, onda ti, Rumpel, Kec, Boki, izvolte ima vreme...

Kapetan... po duzini pisanja sam nabrajao, sto se mene tice cepajte ko god pozeli.

Edited by W.F.C.
  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Radnicki lose igra ali daleko od toga da imamo lose igrace, pre ce biti da nismo lepo nivelisali tim. Nema spica, nema odbrane, guzva u sredini ... Odlazak igraca van prelaznog i sl.

Sigurno da smo u gornjem domu kad su plate u pitanju il bar u sredini.

Mislim da su opet hteli sa solidnim timom da udju u cetri ekipe. Opet trenerska vrteska. Ne mislim da je iko planirao da izbaci Radnicki iz lige vec je u pitanju nestrucnost ljudi koji vode klub. Obecavas Evropu bez spica.

Cestotam klubu na opstanku, hvala najlepse golmanu Spartaka ako bude branio na Cairu od mene ima veliki aplauz.

Lepog uzbudjenja, onog pravog fudbalskog u zadnjem kolu. Vala spasilo mi sezonu😁

Navijam za Lalata jer je to garancija za dobar tim i gornji dom.

Moze i Djordjevic iz Surdulice. Nemam ideje kakav je trenutni trener.

Cestitam svim Meraklijama !!!

 

Tako ga cenis? 

Ja ga cenim da kad ode ono pcovanje Kokeze u etar....dal bese Ivanjica ne mogu se setim....da smo ga najebali do kraj  Tacno da da je bilo rasulo s igracima i da je i to doprinelo losim igrama,ali ipak mislim da je pcovnje odnelo pobedu :D

Mislim da su ugovore raskidali kad su videli da nece biti nista od evrope i da pristede malo evrici....

  • +1 1
Link to comment

Е јеби га, и сад ће опет да буде празан стадион пошто играмо супер лигу... :fantom:

 

Ја не могу да верујем да се овако завршило, диг'о сам руке још ономад када је Ђуричко поскидао чавке кад је промашио пенал, био сам сигуран да ћемо да будемо кратки за та два бода.

 

Са Ивицом у нове победе, бржи, јачи, бољи... 

 

Значи зајебали се новинари, Лалат не иде у Рад него у Раднички код ГОСПОДИНА Тончева :piggy:

Edited by Captain_Darling
  • +1 1
Link to comment

Čestitke svima nama, kad vec ne mogu na stadion nisam hteo da pratim, bio sam u inkognito šetnji od 18:30 do 20:20 :D 

 

Nisam verovao, bio sam ubedjen da ce da dodju svi "predvidjeni" rezultati ovako ili onako...

 

Mislim da je najvise ovoj situaciji  doprinelo to sto je Propadalo ili ko vec radio prelazni rok + Gaćinović sa njegovim "fudbalom" 

 

Aj pa da vidimo šta će naši da smisle za sledecu sezonu, sad bajagi imamo i skaute, koordinatore, sportske direktore... raskoš...

Link to comment

malo pod istoriju...

 

Quote
" Dragan Stojković je bio apsolutni najjači fudbaler koga sam ikada trenirao. Nažalost, stigao je u Veronu u vrlo lošem fizičkom stanju i odigrao nekoliko utakmica. Cele sezone je bio primoran da živi i igra sa kolenom otečenim kao balon, ali ipak nikada nije odustao. Bio je izuzetan momak i veoma ozbiljan profesionalac. Sećam se da smo u toj sezoni (1991/92) dobili utakmicu protiv Intera, ali on je praktično pobedio sam. Bio je to šou!"
Eugenio Fascetti, Veronina hronika

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...