Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

To sam i ja pomislio, al kao ajd da proverim. Kad će na klupu kao vrhovnik stručnog štaba, pošto je ionako one man army?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

Ne moze pre nego sto moze

 

 

Skromna a solidna ekipa beše, bez pare sklopljena i OK igrali... jos tada smo mogli u Evropu da smo imali barem 50/50 sudjenje.. 

 

a danas... :rolleyes:

Link to comment

2011-2017 dobar fuzbal, lepa atmosfera i odlasci na stadijon. Bar tri sezone u tom periodu fudbalski gledano zasluzili Evropu. Onda doso cvetko po direktivu. Izgubilo draz. Ali ce prodje. Uvek prodje. 

  • +1 4
Link to comment
2011-2017 dobar fuzbal, lepa atmosfera i odlasci na stadijon. Bar tri sezone u tom periodu fudbalski gledano zasluzili Evropu. Onda doso cvetko po direktivu. Izgubilo draz. Ali ce prodje. Uvek prodje. 
Sve će prođe.
I život će prođe.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

Koje brukanje omladinaca, bravo upravo

Kadeti Radničkog danas izgubili od kadeta OFK Radničkog 0:6 u RIS Ligi....imali sreću što je teren u Prvoj Kutini neravan ko zna koliko bi primili...

 

P.S. Nema tu "bravo Upravo"...njih jednostavno boli krastavac za školu....nema tu šta da se zaradi...

Danas na klupi nije bilo ni jednog omladinca jer su pojačali svoju generaciju protiv Zvezde....koliki bi bio bio rezultat da ih nisu "pojačali"...sad je valjda jasno koliko vredi i koja je budućnost Radničkog....samo trange-frange

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...