Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

Сад кад нагрну на стадион сви они што су причали како је боље и поштеније било када смо играли 2.-3. лигу... :whistle::violin:

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Voleo bih da grešim, ali ako ne "zatvoriš" utakmicu protiv ekipe, gde igra pola "Nišlija" , koja je već ispala iz lige, u pretposlednjem kolu prvenstva to znači samo jedno.......boli me Čapa šta će bude.

Voleo bi grešim..al nekako sve ide na to da će u poslednje kolo dodju "očekivani" rezultati....

Znači...... ispadanje....šok u Nišu....izdajemo saopštenje pod naslovom. "ko o čemu . " i sledi nastavak "Volim Radnički do poslednjeg dinara" Part 2.....itd.


Znači. . ostajemo u LLSL...

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

  • +1 2
Link to comment

Bas tako nekako, plus mislim da nas zajebavaju do zadnjeg trenutka, sto duze mogu. Zato se i ne nerviram, zasto bih. Cudan neki osecaj imam, sta bude neka bude. 

Link to comment

Pretpostavka da ce biti ovako...

Pobedice svi koji treba da pobede.... Novi Pazar u Pazaru Bajern u Subotici,a verujem da ce i sudija debelo da pomogne Vozdovcu da pobedi....

Dakle mi ce mo da izvisimo ,al ce mo da pokazemo da smo posteni bili ,jesmo i bicemo.Dakle nas obraz ce da bude cist ,a akoje i bio malo umazan sade ce se oprati....

Sledece sto mislim da ce da sledi je da se na ovakve rezultate nece moci bas da se zazmuri s obadva oka,vec samo s jednim...pa ce verovatno biti predlog da recimo ove godine ispadnu 4 kluba kluba,a ne 6 kao sto je planirano....

Iskreno ja sam nekako ravnodusan....ova korona mi totalno ubila volju za fudbalom ,a jos ova nasa lakrdija od lige.....  :isuse:  :puke:   

Link to comment
16 minutes ago, Bright Billy said:

bas vas namucise bacvani... 

Ma mi nismo ni bitni,mozemo mi ponovo i u srpsku ligu ako treba....Kupujemo utakmice i sudije jbg...

Fokus je bate na Bajerna s Banjicu...

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Boki Nis said:

Pretpostavka da ce biti ovako...

Pobedice svi koji treba da pobede.... Novi Pazar u Pazaru Bajern u Subotici,a verujem da ce i sudija debelo da pomogne Vozdovcu da pobedi....

Dakle mi ce mo da izvisimo ,al ce mo da pokazemo da smo posteni bili ,jesmo i bicemo.Dakle nas obraz ce da bude cist ,a akoje i bio malo umazan sade ce se oprati....

Sledece sto mislim da ce da sledi je da se na ovakve rezultate nece moci bas da se zazmuri s obadva oka,vec samo s jednim...pa ce verovatno biti predlog da recimo ove godine ispadnu 4 kluba kluba,a ne 6 kao sto je planirano....

Iskreno ja sam nekako ravnodusan....ova korona mi totalno ubila volju za fudbalom ,a jos ova nasa lakrdija od lige.....  :isuse:  :puke:   

tako nekako i ja

Link to comment
3 minutes ago, Azdaja said:

Čestitam na preživljavanju!

pridružujem se čestitkama

 

greota bi bila

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...