Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

4 minutes ago, Milošica said:

Naravno,osim u situaciji kada nam Obradović sledeće sezone postavi zonu a mi ne znamo gde udaramo :D

 

Bez brige, kad prigusti uci ce Scepa i strpati nekoliko trica..

Link to comment
42 minutes ago, Milošica said:

Jako mali šuterski potencijal ima ova ekipa.I CMM i Danga su loši šuteri.

 

Mada,odbrambeni potencijal je veliki ako trener to složi.

 

CMM nije uopšte lošiji šuter od Voldena. 

40 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Od suta se ne zivi..

 

Having said that, od šuta se ne živi ali je nezamislivo igrati modernu košarku bez istog. Mislim, može se igrati ali pobeđivati na najvišem nivou ne baš više. 

 

3 hours ago, goofs said:

 

Ja kontam da je on tu umesto brata Redzija i brata Angole (koji i dalje na sajtu stoje kao kosarkasi KKP). Na trojci Zagor i Danguba, mali Trifa kao bekap, Zanis Pejners da mase peskirom. Malo jesmo pretrpani, ali poslozice se to.

 

Osim trenera, mislim da nam fali jos bekap centar posto je Kakadu zapalio, a Jankovic je nepouzdan, nije iskljuceno da ce tu mali Miletic da uleti. I da se iskristalise situacija sa Gordicem, i to je to, Scepa ili kamosrece Miloje, imacemo tim za ABA plejof i recimo drugu rundu ili 1/4f EK, sve po starom :sleep:

 

Na papiru uopšte nije nemoguće da ova ekipa bude jača od one prethodne. Tako da postavljati neku drugu rundu kao realan domet je too much. Najveće pitanje tokom ove sezone će biti oko stručnog štaba. Tu može da ispadne odlično a može da bude i katastrofa. Igrački, ovaj tim će verovatno biti tu negde na nivou prošlogodišnjeg. Daleko je sezona koje uzgred budi rečeno možda i ne bude. 

Link to comment
5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Codi je znatno losiji trojkas od Coreyja..

 

To svi kažu, ali u aba ligi procenti su im identični na tek nešto malo manjem broju pokušaju. U evrokupu je drugačije ali 45% za Voldena tamo više deluje kao anomalija. 

Link to comment

Ja prvi ne volim beka bez šuta. A ovom timu će faliti šuta sasvim izvesno je već sad. Ali aj da ne pričamo o Voldenu kao da je Stiv Ker

Edited by theanswer
Link to comment

Niko ni ne prica tako, vec prosto ovom rokadom igraca imacemo slabiji sut za 3 nego prosle sezone. Tako da cemo to morati nadoknaditi nekako..

Link to comment
14 minutes ago, theanswer said:

 

To svi kažu, ali u aba ligi procenti su im identični na tek nešto malo manjem broju pokušaju. U evrokupu je drugačije ali 45% za Voldena tamo više deluje kao anomalija. 

Dosta faktora utiče na procente,ne mora to mnogo govoriti.I Džordan je u NBA kroz karijeru imao 32%.Videćeš na jesen uostalom.

 

Meni je kod Voldena fascinantno kako svaka ničija lopta završava kod njega i generalno te neke "nevidljive" stvari koje je radio.

 

Ovako strogo individualno gledano,nije neka razlika u kvalitetu između njih.Volden nešto bolji šut,CMM ulaz.Odlični obojica u odbrani.

 

Ipak,kod Voldena se vidi ta šampionska crta.Nepogrešiv osećaj kada da se podredi ekipi a kada sam da povuče.Kod CMM još ne znamo da li je ima.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment

razlika je u time sto se volden dokazao na visokom nivou (proslogodisnji kkp), dok cmm jos nije bio deo ozbiljnog sistema, tek treba da vidimo kakav je igrac.

Link to comment

Dangubić :isuse:

Što reče jedan, on je posle 3na5 sezone, kao navijač Partizana, potpisao za Vučića i Čovića. Jezivo.

 

CMM ako bude blizu nivoa prve sezone VTB lige, uboli smo premiju. Vrhunski igrač, odbrana, napad, sve, samo mu dati ključeve tima u ruke.

 

I jedna vest koja je prošla ispod radara zbog Dangubića i ostalih gluposti - 

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/zocova-pomoc-scepanovicu-androic-u-strucnom-stabu-partizana/361086

Edited by Mark Rothko
Link to comment

@Joe Dok, al mislim da je cedelimpija nivo ispod partizana, tamo je mogao da bude neprikosnoveni lider i da nabije brojke, i da to mozda malo zavara.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...