Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Just now, Nikodije said:

ok, al mislim da je cedelimpija nivo ispod partizana, tamo je mogao da bude neprikosnoveni lidr i da nabije brojke, i da to mozda malo zavara.

po tvojoj logici niko nikad ne bi mogao da predje u jaci klub u kaijeri.

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

po tvojoj logici niko nikad ne bi mogao da predje u jaci klub u kaijeri.

 

 

 

pa ne, nego hocu da kazem da nije slucajno da su nasi odabrali voldena, a ne cmm, iako je ovaj drugi verovatno jeftiniji i takodje je bio u ponudi (jer imaju istog menadzera). ako mozes da biras, biras igraca koji je dokazan na visem nivou i za koga pretpostavljas da lakse moze da se uklopi na jos visem nivou

Link to comment
58 minutes ago, theanswer said:

Na papiru uopšte nije nemoguće da ova ekipa bude jača od one prethodne. Tako da postavljati neku drugu rundu kao realan domet je too much. Najveće pitanje tokom ove sezone će biti oko stručnog štaba. Tu može da ispadne odlično a može da bude i katastrofa. Igrački, ovaj tim će verovatno biti tu negde na nivou prošlogodišnjeg. Daleko je sezona koje uzgred budi rečeno možda i ne bude. 

 

Na papiru da, samo se bojim da je odlazak debelog zabara tesko nadoknadiv. Scepa kakav god bio car je i dalje trener-pocetnik.

Link to comment
56 minutes ago, theanswer said:

 

Na papiru uopšte nije nemoguće da ova ekipa bude jača od one prethodne. Tako da postavljati neku drugu rundu kao realan domet je too much. Najveće pitanje tokom ove sezone će biti oko stručnog štaba. Tu može da ispadne odlično a može da bude i katastrofa. Igrački, ovaj tim će verovatno biti tu negde na nivou prošlogodišnjeg. Daleko je sezona koje uzgred budi rečeno možda i ne bude. 

 

Ne da nije nemoguće, nego je već sad izvjesno da će igrački biti bar isti, pod pretpostavkom da Pejdž ili Jaramaz ne napuste ekipu. Sve će zavisiti od klupe.

Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Dok ne znamo kako cemo izgledati pod kosem, ne moze se ni praviti adekvatno poredjenje timova.

 

Pa ako znamo da Tomas, Mozli i Janković ostaju, znači da ovi koji dođu moraju biti bolji ili u nivou sa Parahovskim/Mekaduom i Novicom/Birčom. Ne izgleda nemoguće.

Link to comment
17 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Dok ne znamo kako cemo izgledati pod kosem, ne moze se ni praviti adekvatno poredjenje timova.

 

meni ne deluje da cete biti slabiji ako ostaju pejdz, jaramaz, zagorac, tomas, mozli... zadrzali ste osovinu, a ni ova pojacanja cmm, danga, nisu losa. ne sumnjam da ce i centar biti dobar. pricalo se da sledi raspad nakon odlaska trinkija, ne deluje tako. i to me raduje, ne sme jedan od blizanaca da bude samo rekreativni ucesnik dok drugi skuplja sampionske lovore.

Link to comment

Što ja ne volim ova moralisanja tipa 'kako je smeo' itd. Ne, najbolje da je došao u raspali Pekovićev cirkus da gubi vreme sa Mihajlom Andrićem i Božom Đumićem.

 

Ili da su Tomašević, Vujanić i Roberts blejali na Malom K. 

  • +1 1
Link to comment

dangubic nije presao iz partizana u zvezdu. ljudi koji mu bilo sta zameraju na toj odluci, pod uslovom da imaju dovoljno godina da legalno naruce pivo u kafani, su najobicniji tupsoni. 

 

edit: isto vazi i za one koji mu zameraju nesto sad.

Edited by Joe D
Link to comment

meni je danga car, zbog obe odluke, i 2014 i danas. obe su bile kontroverzne™ na svoj nacin, a on ih je doneo, i obe su bile na dobrobit njegove karijere, sto je jedino bitno. isto tako i voldenova odluka da sada predje u zvezdu. a rulji ne treba neki povod niti razlog da mrzi bilo koga, mrzece zato sto vole da mrze. ko ih jebe.

Link to comment

Novica produzio ugovor. Mislim da smo svi bili prijatno iznenadjeni kako je izgledao prosle sezone, i nije laz reci da je debeli Zabar u velikoj meri zasluzan za to. Ostaje nada da se Novici jos uvek igra basket i da se nije previse zapustio tokom pauze.

Link to comment
dangubic nije presao iz partizana u zvezdu. ljudi koji mu bilo sta zameraju na toj odluci, pod uslovom da imaju dovoljno godina da legalno naruce pivo u kafani, su najobicniji tupsoni. 
 
edit: isto vazi i za one koji mu zameraju nesto sad.
Vala baš. Ako će dobro da igra zaista ne vidim problem. Samo još da mandrili sa tribina ne reše da otežavaju situaciju tako što će nad njime da šilje patku.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...