Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

7 minutes ago, keitel said:

 

Nadam se da nećemo gledati Zagorca na četvorci, nije to dobro funkcionisalo. Čak mi je i povratak Stefana Jankovića bolja opcija.

Prema mom sećanju bilo je dobrih momenata. Ali realno, sve što je bilo pre Korone sada mi se čini kao davna prošlost, ostavljam mogućnost da sam nešto prezupčio :D

Link to comment
29 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

96C0821F-D0BC-4D27-A97F-CBFCA8DEDE8E.thumb.jpeg.f4667f1398b62b48188a0a4564da47ed.jpeg

 

iguman, manastir

Meni je on mnogo drag, ima tu ludu notu i veliki je Partizanovac. 

 

Janković fizički uvek obećavao avaj.. No tko zna, možda je sledeća njegova sezona. 

Link to comment

Uh, teška vremena došla. Nemamo para ni Birču da zadržimo...

 

Hoće li naredne sezone u svetom dresu zaigrati makar 1 košarkaš prefinjenog šuta za 3 poena?

Sem Pejdža, naravno.

Link to comment

Dakle vise nije fraza dva brda dva univerzuma...koliko su samo jadni kad svog najboljeg igraca ispracaju sa zahvalnicom o zajednickim koracima aludirajuci na trokorak iz prosle sezone...ej bolesnici bolesni...njima je to najveci uspeh pored onoga kad su osvojili kup pa snimili cd...a jos veci uspeh im je sto su zahvaljuci koroni pobegli grobaru sa lopate...sve titule su ima takve jadne i nikakve i pokradene...i u fudbalu i u kosarci...slave ih u poplavama i zarazama...uzasno su pogani...ej od svega oni na mucki i podmykao nacin provlace da sy ukrali titulu...sad mogu samo kurac da nam ukradu....nece ih spasiti ni najezda skakavaca ni orkani ni tornada jer mi smo tornado...spremite se, polecete za oz

  • Haha 1
  • Hvala 2
Link to comment

Karma je kučka.

 

Quote

 dok su sa druge strane iz tabora “crno-belih” govorili da je to samo jedan detalj i nenamerna greška, koja se dešava i da iz Crvene zvezde samo pokušavaju da nađu alibi za konstantne poraze koji su doživljavali tih godina u “večitom derbiju”

 

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

96C0821F-D0BC-4D27-A97F-CBFCA8DEDE8E.thumb.jpeg.f4667f1398b62b48188a0a4564da47ed.jpeg

 

 

 

Vrlo prikladna fotka, posto je zamena Birche sa Sjankovicem prelazak sa konja na magarca..

Link to comment

Ostoja se malo pomamio, biće ribanja u stranci...

 

Quote

Skupština ABA lige prekinuta je danas nakon što košarkaški klub Partizan nije dozvolio da se Zoran Tošković postavi za predsedavajućeg.

 

 

Partizan nije želeo imenovanje Toškovića jer je on predstavnik FMP-a, ali i Crvene zvezde u Košarkaškom savezu Beograda. Sada slede konsultacije i zakazivanje nove Skupštine.

Partizan je nedavno zatražio da se FMP izbaci iz ABA lige zbog sukoba interesa, pošto se Nebojša Čović nalazi na čelu dva kluba iz tog takmičenja - Crvene zvezde i kluba iz Železnika. Partizan je tada naveo da postoje nedvosmisleni dokazi za to, iako tako nije na papiru.

 

 

Da, i Gordić produžio ugovor.

Link to comment
On 15.7.2020. at 22:04, shimpr said:

Dakle vise nije fraza dva brda dva univerzuma...koliko su samo jadni kad svog najboljeg igraca ispracaju sa zahvalnicom o zajednickim koracima aludirajuci na trokorak iz prosle sezone...ej bolesnici bolesni...njima je to najveci uspeh pored onoga kad su osvojili kup pa snimili cd...a jos veci uspeh im je sto su zahvaljuci koroni pobegli grobaru sa lopate...sve titule su ima takve jadne i nikakve i pokradene...i u fudbalu i u kosarci...slave ih u poplavama i zarazama...uzasno su pogani...ej od svega oni na mucki i podmykao nacin provlace da sy ukrali titulu...sad mogu samo kurac da nam ukradu....nece ih spasiti ni najezda skakavaca ni orkani ni tornada jer mi smo tornado...spremite se, polecete za oz

 

Crno-beli složni: Bog ne da titulu! (FOTO) - TimeOut, Top News

 

ista govna i jedni i drugi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...