Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

8 hours ago, Nikodije said:

u svetlu ovog gomilanja kamenjara, namece se obaveza da zadrzite birchu, da ne biste skroz ostali suta bez.

Čuo te.

Dao izjavu za Mocart u stilu "volio bih da ostanem ako sam potreban"

Vojnik kluba.

Link to comment
12 hours ago, *edited by mod said:

Vala baš. Ako će dobro da igra zaista ne vidim problem. Samo još da mandrili sa tribina ne reše da otežavaju situaciju tako što će nad njime da šilje patku.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

po svemu sudeći na tribinama neće biti nikoga, pa ni mandrila

 

pitanje je i dal će ikoga biti i na parketu

Link to comment

Ma gde, ja mislim da od sezone nema ništa, naročito u takmičenjima gde se igra u raznim zemljama. Ne vidim kako će to da organizuju, osim ako se iznenada virus ne povuče™.

Link to comment
5 hours ago, Tresko said:

Ma gde, ja mislim da od sezone nema ništa, naročito u takmičenjima gde se igra u raznim zemljama.

Ostali manje-više, ali reklo bi se da će karantin između Crne Gore i Srbije malo da potraje.

Link to comment

Portali kažu da dovodimo pleja Ejasua Vorkua, brata rastu iz Etiopije.

Već imamo beka iz Kolumbije, još trojkaš iz Burme, peint protektor iz Kambodže i da se pali mašina.

Link to comment
Quote

"Jako sam srećan što ću biti deo tima i organizacije Partizana. Poznajem dosta novih saigrača od ranije, sa nekima sam igrao zajedno na početku karijere i poznajem ih jako dugo. Takođe, od ranije, iz reprezentativnih selekcija, poznajem i stručni štab. Radujem se radu sa trenerom Vladom Šćepanovićem, srećan sam i vrlo motivisan pred novu sezonu", izjavio je Dangubić, nakon potpisivanja ugovora.

 

 

Sad je i zvanicno. Potpis iz kategorije nidje veze, dovodis kljakavog Dangubica da menja Zagorca koji je i sam kilav i cesto povredjen. Plus cisto sumnjam da je potpisao za hranu i oprastanje ruzne proslosti. Pre nekoliko godina bi njegovo dovodjenje imalo nekog smisla, sad tesko...

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...