Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

On 8.7.2020. at 19:36, Mark Rothko said:

Definitivno je Japanac novi trener.

bice to dobro

23 hours ago, BWA said:

Ipak ostaje profesor Koprivica.

najbolja vest!! 

Link to comment

Mora uvek neka Rusija, pa kao prošlih par navrata malo zabara I spanaca. 

 

 

Zadovoljan sam, imam osećaj da će i dangubic biti ok. 

 

A za Profu naklon dole, to me najviše raduje od svega. 

Link to comment

Spektakl. Mnogo se ofucao ovaj Evrokup, od ove 24 ekipe bar pola ih je zalutalo, ozbiljnih ima možda 4-5, ostatak su večiti evrokupaši. EL im je deknula dve ekipe i dosta ih je prebeglo u LŠ.

Link to comment

da su pametni da se dogovore uleb i fiba. treba ukinuti evrokup, a da liga sampiona bude dominantno drugo takmicenje, i da se iz nje ide u evroligu, kosarka bi bila na dobitku. ovako raspoluceno, ne valja ni evrokup ni liga sampiona.

Link to comment
Quote

Tim se, međutim, neće mnogo menjati.

 

"Imamo gro ekipe iz prošle sezone i tu ne bi trebalo mnogo da se menja, ostalo je još da se dovedu jedan, evenualno dvojica igrač. Dobra stvar je kada vam 70 odsto tima ostane na okupu. Filozofija će ostati manje-više ista da igrači ne bi doživeli šok zbog velikih promena. Naravno, uz par stvari za koje procenim da je potrebno da se urade", govorio je.

 

Priču o kadrovima počeo je od pozicije "jedan".

 

 "Doveli smo Milera Mekintajera, tu je Nemanja Gordić, za kog se nadam da će produžiti ugovor. Mislim da smo blizu, mada ne bih da prejudiciram stvari. Imamo Markusa Pejdža i Ognjena Jaramaza na 'dvojci', tu je i mali Trifa, koji više nije mali, već je odrastao i napravio važan korak u karijeri", 'skenirao' je Šćepanović aktuelni sastav. "Sada je potrebno još više da radi i napreduje".

 

Dalje...

 

"Rade Zagorac i Nemanja Dangubić na 'trojci', na 'četvorci' pod ugovorom imamo Tomasa, tu je i Birčević", pričao je i dodao:

 

"Pod ugovorom smo i sa Stefanom Jankovićem, tek u narednom periodu videćemo šta ćemo tu da radimo", nagovestio je da nekadašnji igrač Crvene zvezde nije siguran u prvom timu za sezonu 2020/21.

 

"Naravmo, Novica Veličković. Neću da trošim reči o njemu, koliko čovek znači za ekipu, u igračkom i ljudskom smislu. Imamo i Nikolu Jankovića, Mozlija...", govorio je o unutrašnjim pozicijama i stigao do najdeficitarnije - pozicije "pet".

 

"Nećemo žuriti, tržište se tek otvara", rekao je Kolašinac, koji je potvrdio da je učestvovao u pregovorima oko dolaska američkog beka i srpskog krila.

Sledeći je centar, pitanje je samo odakle.

 

"Videćemo prvo kakav tip i profil igrača je potreban ovoj ekipi", ostao je uzdržan Šćepanović.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...