Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

41 minutes ago, theanswer said:

Mnogo potcenjujete čoveka. 

 

Neko ko je odavrao av i covicevu cz, najvece zlo u istoriji sporta, a imao ponudu kkp i jos kao bio nas, ne zasluzuje drugu sansu  :D

  • +1 1
Link to comment
Just now, Kubrick said:

 

Neko ko je odavrao av i covicevu cz, najvece zlo u istoriji sporta, a imao ponudu kkp i jos kao bio nas, ne zasluzuje drugu sansu  :D

 

Ok, loše se izrazio, mislio sam kao igrača 

Link to comment
7 hours ago, Kubrick said:

 

Neko ko je odavrao av i covicevu cz, najvece zlo u istoriji sporta, a imao ponudu kkp i jos kao bio nas, ne zasluzuje drugu sansu  :D

+1000

Covek bio redovan u pioniru na partizanu i ode kod udbasa...

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, keitel said:

Nemam ništa protiv Dangube, svakako dobar asset. Jedino što mi se čini da smo već bili prebukirani na pozicijama 2 i 3. Nadam se da ovo ne znači neka nova tumbanja tu, ne treba nam to sad.

 

Ja kontam da je on tu umesto brata Redzija i brata Angole (koji i dalje na sajtu stoje kao kosarkasi KKP). Na trojci Zagor i Danguba, mali Trifa kao bekap, Zanis Pejners da mase peskirom. Malo jesmo pretrpani, ali poslozice se to.

 

Osim trenera, mislim da nam fali jos bekap centar posto je Kakadu zapalio, a Jankovic je nepouzdan, nije iskljuceno da ce tu mali Miletic da uleti. I da se iskristalise situacija sa Gordicem, i to je to, Scepa ili kamosrece Miloje, imacemo tim za ABA plejof i recimo drugu rundu ili 1/4f EK, sve po starom :sleep:

Link to comment

a bezezanja, nisam principijelno protivu dovodjenja ex ciganije, al samo u slucaju da se o radi o kakvom igracu koji pravi razliku. a ovaj bas i nije vujanic.

Link to comment

Jako mali šuterski potencijal ima ova ekipa.I CMM i Danga su loši šuteri.

 

Mada,odbrambeni potencijal je veliki ako trener to složi.

Edited by Milošica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...