Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Just now, Shaq said:

sem blokise, koji je sam od sebe napravio garbage igraca za aba ligu..:fantom:

 

Jebo te Borisha. Posle ovakve utakmice ti si nasao dva minuta Simanica da komentarises.

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

Jebo te Borisha. Posle ovakve utakmice ti si nasao dva minuta Simanica da komentarises.

miran.. da bi bio jos bolji, ispravljas ono sto ne valja, a ne da hvalis ono sto valja..:fantom:

Link to comment

Lopuža Vesić (što neko reče samo mu Šešelj pravilno izgovara ime) ko zna šta je muljao sa ovim semaforom, kupio neki krš, a iz gradske kase naplatio najskuplje, ima da nam zabrane da igramo u Pioniru.

Ne znam da li smo ikada imali ovakvog napadača kao što je Lojd. Možda Rakoč one sezone kad se vratio iz nba. Prelepo je gledati takvu lakoću trpanja. Al izgleda ništa od gledanja toga uživo   :sad:

Link to comment

Ja se secam samo jedne Zvezdine utakmice gde se peglala ista igra istim intenzitetom 40 minuta, protiv Zocovog Fenera kad je Kuzmic blokadom dobio utakmicu. Imali smo mnogo dobrih utakmica poslednjih godina ali da ovako od pocetka do kraja gradimo rezultat ne mogu da se setim da smo cesto uspevali. Cak su neki igraci odigrali dosta slabije nego sto realno mogu ali s ovolikim rotacijama nista od toga nije uticalo na rezultat, od pocetka drugog poluvremena konstantno je islo gore dok na kraju i Dusko nije odustao. Lojd je bez sumnje imao jednu od onih utakmica, nadavao se koseva, ali smo bas dobro timski izgledali, rotirali i pomagali u odbrani uglavnom tacno kako treba, koristili sve moguce prednosti koje smo videli na terenu i davali koseve na sve moguce nacine. Bas, bas dobra timska utakmica za nas, s izuzetkom malo veceg broja izgubljenih lopti i povremenih naivnosti.

 

Henrija i Dzakirija koji su blistali protiv Reala vratili smo na fabricka podesavanja, da Gedraitis nije onako poludeo u sutu prilicno bismo ih obrukali.

  • +1 1
Link to comment

Btw još na onom turniru u Turskoj se videlo da su uboli sa Holom, i tada sam napisao da smo konačno doveli pleja, prvog pravog nakon Jovića. Sjajan ubod obzirom da je gulio nižerazrednu košarku.

Opet nas je natrpalo protivničko krilo ali sa tim ćemo očigledno morati da živimo ove sezone.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...