Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Dosta smo losi veceras, ocekivano, ali ovakva odbrana je za sada malo previse za Borac. Skoro svaki sut za tri im je bio preko ruke, na perimetru smo najbolji posao napravili u odbrani.

 

Veliki broj izgubljenih lopti nam polako postaje trademark ove godine.

Link to comment

bolje su petorke sa Duopom i Kuridžom na 5, ali Kuz je još uvek autoritet u odbrani za ovakve protivnike

 

koji je qr Laziću, faulira čoveka i unosi mu se u lice, u sasvim mirnoj utakmici. i to pošto je dao trojku sa zvukom sirene, nema razloga da bude nervozan

 

 

Edited by levi
Link to comment
44 minutes ago, harper said:

Dosta smo losi veceras, ocekivano, ali ovakva odbrana je za sada malo previse za Borac. Skoro svaki sut za tri im je bio preko ruke, na perimetru smo najbolji posao napravili u odbrani.

 

Veliki broj izgubljenih lopti nam polako postaje trademark ove godine.

sprdas se ili sta? salo vecu borbu vodi sa tim koga vise da odmori i ispegla minutazu, nego sto se koncetrise na borac.. a i u takvoj situaciji, lagana prichica..:fantom:

Edited by Shaq
Link to comment
Just now, Shaq said:

sprdas se ili sta? salo vecu borbu vodi sa tim koga vise da odmori, nego sto se koncetrise na borac.. a i u takvoj situaciji, lagana prichica..:fantom:

 

Ne gledam drugo poluvreme, ovo je bio komentar prvog. Naravno da ce sada da odmara igrace, bilo je ocekivano da ce u ovakvom ritmu Borac da crkne posle 25 minuta.

Link to comment
15 minutes ago, harper said:

 

Ne gledam drugo poluvreme, ovo je bio komentar prvog. Naravno da ce sada da odmara igrace, bilo je ocekivano da ce u ovakvom ritmu Borac da crkne posle 25 minuta.

i ja kazujem za prvo poluvreme...:fantom:

Link to comment
Just now, Shaq said:

i ja kazujem za prvo poluvreme...:fantom:

 

Pa, nikog on nije posebno odmarao u prvom poluvremenu, sve su to bile standardne rotacije kod Obradovica. Jedino je Lojdu malo ustekao minutazu.

 

Moram da priznam da meni posle ovoga sto sam gledao nije bas najjasnije kako je Borac dobio Partizan. Kapiram da su grobari mlako usli u utakmicu pa su se ovi raspucali ali Borac ne bi trebalo da bude ekipa koja moze da napravi problem fizicki snaznim ekipama, a Partizan u fizikalijama nimalo ne zaostaje za nama.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...