Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, harper said:

 

Moram da priznam da meni posle ovoga sto sam gledao nije bas najjasnije kako je Borac dobio Partizan. Kapiram da su grobari mlako usli u utakmicu pa su se ovi raspucali ali Borac ne bi trebalo da bude ekipa koja moze da napravi problem fizicki snaznim ekipama, a Partizan u fizikalijama nimalo ne zaostaje za nama.

 

2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Kako simpatično deluje otresanje boranije kad imaš trenera na klupi.

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
3 hours ago, harper said:

 

Pa, nikog on nije posebno odmarao u prvom poluvremenu, sve su to bile standardne rotacije kod Obradovica. Jedino je Lojdu malo ustekao minutazu.

 

Moram da priznam da meni posle ovoga sto sam gledao nije bas najjasnije kako je Borac dobio Partizan. Kapiram da su grobari mlako usli u utakmicu pa su se ovi raspucali ali Borac ne bi trebalo da bude ekipa koja moze da napravi problem fizicki snaznim ekipama, a Partizan u fizikalijama nimalo ne zaostaje za nama.

nije partizan ipak tu na nivou zvezde

a jos i vaznije, makar u ovom delu sezone, zvezda deluje kao dosta kvalitetnija ekipa od partizana

zvezda je protiv borca poptpuno kontrolisala utakmicu

u nekom momentu, pocetak 2 cetvrtine +15 za zvezdu, odigraju se dva brza napada na obe strane i neko zvezdin, cini mi se simonovic pokazuje saigracima da smire

sa druge strane partizan je upao u borcevu masinu i nije dosao u poziciju da naplati razliku u kvalitetu

 

ima malo i do momenta (pre svega iz borceve perspektive), dok protiv partizana nisu imali ama bas nikakvog pritiska, ovde se jbg vec stvorila atmosfera da su u obavezi ako ne da pobede zvezdu, a ono  da odigraju ravnopravnu utakmicu

sto je jbg suludo, alo ovo je srbija, sa naglaskom na cacak :)

 

pisem ovo ponajvise zbog borca

jer cini mi se da se stvorio utisak da je borac kanta

a nije nikako, oni su rang iznad primorske, cibone, splita...

iako individualno mozda ne, timski mi se cini da su zapravo u grupi ekipa odmah iza ovih 5 el,ec ekipa

zvezda je lagano dobila utakmicu jer je pristup bio odgovarajuci i zvezdin kvalitet u svakom smislu je dosao do izrazaja

 

pravice borac itekako problema i ostalima iz top 5 ako pristup tih ekipa bude kao partizana u prvom kolu

opet, sa malom ogradom, da je zvezda ipak iznad ovih ec ekipa

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Kako simpatično deluje otresanje boranije kad imaš trenera na klupi.

 

Ti bese onaj isti forumas koji je pre par nedelja napisao da je prednost Partizana u odnosu na Zvezdu trener?

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
18 minutes ago, pbg12345 said:

nije partizan ipak tu na nivou zvezde

a jos i vaznije, makar u ovom delu sezone, zvezda deluje kao dosta kvalitetnija ekipa od partizana

zvezda je protiv borca poptpuno kontrolisala utakmicu

u nekom momentu, pocetak 2 cetvrtine +15 za zvezdu, odigraju se dva brza napada na obe strane i neko zvezdin, cini mi se simonovic pokazuje saigracima da smire

sa druge strane partizan je upao u borcevu masinu i nije dosao u poziciju da naplati razliku u kvalitetu

 

ima malo i do momenta (pre svega iz borceve perspektive), dok protiv partizana nisu imali ama bas nikakvog pritiska, ovde se jbg vec stvorila atmosfera da su u obavezi ako ne da pobede zvezdu, a ono  da odigraju ravnopravnu utakmicu

sto je jbg suludo, alo ovo je srbija, sa naglaskom na cacak :)

 

pisem ovo ponajvise zbog borca

jer cini mi se da se stvorio utisak da je borac kanta

a nije nikako, oni su rang iznad primorske, cibone, splita...

iako individualno mozda ne, timski mi se cini da su zapravo u grupi ekipa odmah iza ovih 5 el,ec ekipa

zvezda je lagano dobila utakmicu jer je pristup bio odgovarajuci i zvezdin kvalitet u svakom smislu je dosao do izrazaja

 

pravice borac itekako problema i ostalima iz top 5 ako pristup tih ekipa bude kao partizana u prvom kolu

opet, sa malom ogradom, da je zvezda ipak iznad ovih ec ekipa

 

Sve to kapiram ali koliko god zvezda bila bolja od Partizana u ovom trenutku izmedju ta dva tima je mnogo manja razlika nego izmedju Partizana i Borca. Jasno je da je Zvezda mnogo jaca i da ovaj rezultat manje-vise odgovara razlici u kvalitetu kad Zvezda odigra ozbiljno, mislio sam da me ono sto sam gledao od ove utakmice nije ubedilo da Borac ima neka oruzja kojima moze da zapreti mnogo jacim timovima. Uzeli smo im sut spolja i tu je utakmica vec bila gotova, kako su ulazili u reket vise su gledali da ne popiju rampu nego da probace loptu kroz obruc. Ovaj Miletic koji je po pisanjima posle utakmice razbio Partizan u reketu bukvalno se nije video, osim sto je jednom zalepio na prodoru Kuridzu.

 

Ono na sta ranije nisam toliko obracao paznju je da Zvezda ima mnogo visoku spoljnju liniju, a i ti igraci koji su malo nizi (Lojd i Volden) atletski su vrlo sposobni. To je bas losa vest za suterske ekipe.

Link to comment
5 minutes ago, levi said:

ne znam za pre par nedelja, ali sa Trinkijerijem Partizan bi zatvorio Aba ligu bez većih problema. sad je opet otvoreno

 

Ma jok, Trinkijeri je vec odavno bio otisao kad je Laki iskazao posebno postovanje prema Vladi Scepanovicu. Secam se tog posta jer mi je bilo cudno, znam da Laki voli te "krvava kolena" trenere poput Obradovica i procitao sam post par puta da se uverim da nisam pogresno procitao.

Link to comment
51 minutes ago, harper said:

 

Ti bese onaj isti forumas koji je pre par nedelja napisao da je prednost Partizana u odnosu na Zvezdu trener?

 

Nit rekao, nit pomislio, nit napisao. Pomešao si me s nekim.

Link to comment
2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Niko ne pominje da je Radanov bio na kecu i da je to (sem jedne izgubljene) baš lepo izgledalo.

 

I ta izgubljena je delovala lepo u nastavku. Ognjenu Dobricu.:D

Link to comment

Sviđa mi se ova laka konjica prve linije sa američkim igračima košgeterima, ubrzava se ritam po potrebi i melju protivnika, a pod koš su teškaši sa masom poput MJK i Kuz sa elastičnim Ritom djeluju autoritativno, mislim da je ovo još period uigravanja tima, a poslije će ići tempiranje forme za odlučujuće utakmice. Ako se po jutru dan poznaje, meni ovo izgleda predobro.

Link to comment

prilicno smela izjava saloa, nesto se ne secam da je neko u el najvaljivao pobedu.. 

Quote

"Dobro trče, Lovernj je balans između unutrašnje i spoljne linije. Zahtevan meč, nismo imali mnogo da se spremimo, očekujemo dobru utakmicu i pobedu!".

no, da vidimo:fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...