Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

20 hours ago, Nikodije said:

Da, realno sveli su košarku na prebogate Zvezdu i Partizan, ostalo što vredi se drži na Miškovu sposobnost i čačanski entuzijazam i ljubav prema košarci. Mimo toga mrtvo more. Tim pre je obaveza Čovića da od FMPa stvarno napravi proizvodni pogon jer na drugom mestu neće naći domaćeg igrača osim ako ga sam ne napravi. Uslove ima, pare ima, ne znam šta ga sprečava.

zapravo meni se cini da je situacija bolja nego ranije

pored nabrojanih tu je sloboda iz uzica, koju je pre dve godine preuzeo upravo radovanovic, trener je ko drugi nego cacanin, vladimir lucic imaju gomilu mladih igraca, kupe ove koji nisu za bg top klubove

cajetina ima potpuno drugaciji koncept, ali tamo ima nekih para, stamatovic kako se slizao sasnsom ocigledno gura neke pare kroz fk i kk

uopste druga aba je dosta znacila i svi ovi klubovi sto igraju/igrali su tu ligu polako se izdizu iznad onog kls proseka

ta liga je mnogo bitna jer je jaz izmedju aba klubova i ostatka bio prevelik

stranaca je nikad vise, gotovo da nema kls ekipe bez jednog/dva mahom amera, mladost zemun je valjda rekorder sa petoricom

 

steta samo sto je ovo sranje sa covidom pa nema publike

kapiram npr da bi u cacku u nedelju i hala od 10 000 mesta bila puna da takva postoji :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Vlada Jovanovic iz FMPa je i dalje u FMPu, a i pomocnik je u reprezentaciji. Vlada Jovanovic koji je bio u Partizanu je bio u Rusiji, pa je vodio Igokeu, a sada je u Megi zamenio Milojevica. 

 

Ovaj FMPov Vlada vazi za ozbiljno talentovanog trenera. Ovaj Megin je vazio dok nije dobio da vodi prvi tim Partizana, gde se nije bas proslavio, ali svakako nije los trener... 

 

Edited by adasevic
Link to comment

kako da nastupi kada jos nije ni dosao, a gde je jet leg, zatim par nuznih treninga da bi uopste video sa kim igra i usao u akcije i slicno. to je bar nedelju do deset dana. nema nista ni o teriju jos, valjda ce i on uskoro. nadam se da je mogao nesto da trenira u izolaciji.

Link to comment
13 minutes ago, Nikodije said:

 nema nista ni o teriju jos, valjda ce i on uskoro. nadam se da je mogao nesto da trenira u izolaciji.

 

Mogao je.

 

Spoiler

NBA 2K21 za PS4 po super ceni u GameS radnjam | Games online shop

 

Link to comment

pa barem neku traku za trcanje su mogli da mu obezbede. koliko znam nije imao nikakve simptome, valjda tada nije zabranjeno neko laganije treniranje.

Link to comment
31 minutes ago, Nikodije said:

pa barem neku traku za trcanje su mogli da mu obezbede. koliko znam nije imao nikakve simptome, valjda tada nije zabranjeno neko laganije treniranje.

 

Ako se ne varam postoji teretana u hotelu u kojem je smesten (bivsi Interkontinental) a pretpostavljam da je od Obradovica dobio plan rada za ove dve nedelje dok ne dobije dva negativna nalaza.

Link to comment
1 minute ago, levi said:

samo im to treba, da trenira sa koronom, ne bih oprali ni Dunav ni Sava  :mellow:

 

Potpuno sam siguran da je Teri pod strogom kontrolom lekara iz kluba, Covic je opsesivan po pitanju korone. Mislim da ne postoji kosarkaski klub u Evropi koji ima strozije protokole oko korone od nas.

Link to comment

ojo je imao gadnu upalu oba plucna krila, i strogu preporuku doktora da cak i nakon negativnog testa moze da pristupi samo laganijem obliku fizickih aktivnosti. ovaj nema nikakve simptome, valjda nije isti pristup za oba slucaja.

Edited by Nikodije
Link to comment

To se ne zna, ne znaju se i dalje moguće posledice preležane infekcije (lakši ili teži oblik), a suviše je riskantno prepustiti slučaju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...