Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

8 minutes ago, assignment said:

Nisam tvrdio da se igrači teraju, niti da beže, samo da Čović voli da zaradi kad god bio u mogućnosti. 

 

ok, ali ne znam na koje slučajeve misliš. prodao je dva igrača Feneru za dobra obeštećenja. ne znam na koga misliš da je prodat prerano, da nije bilo rezona da ode

Link to comment

Nakon one zbunjoze protiv Fenera, dvije fantastične partije u Zg i sinoć. Bez obzira na slabašni Cibonin roster, fascinirao me pristup u odbrani i pritisak velikim dijelom utakmice, što se nastavilo i protiv daleko moćnije Baskonije. Simon je u pp nešto filozofirao izbjegavao uzimati svoje šuteve, išao na nekakve ulaze koji naravno ništa nisu donosili. Pretpostavljam da mu je Saša skrenuo pažnju da ne sere nego da šutira kad je pozicija, i odmah bolje, onda pali i ona fintanšuta kad se pospremi par trojki. 

Kuz mi sasvim solidno izgleda u odbrani, stranci odlični i što je najbolje jako motivisani. 

Hall me konstitucijom podsjeća na Demarcusa u pm.. 

Link to comment

Može li Reath nekako na 4...praćku ima, nisam još ustanovio da li ima i noge? Ako on može na 4, to bi rešilo neke probleme, koji će se sigurno javljati sa Simonovićem.

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Ivo Petović said:

Može li Reath nekako na 4...praćku ima, nisam još ustanovio da li ima i noge? Ako on može na 4, to bi rešilo neke probleme, koji će se sigurno javljati sa Simonovićem.

 

 

Verujem da ce on igrati dosta na cetvorci kad se Teri prikljuci rosteru, s tim sto ce u odbrani uglavnom cuvati petice. On je u principu cetvorka, kao cetvorka je dosao u FMP. kod nas je do sada igrao peticu delom zbog taktike a delom zbog toga sto nismo kompletirani na toj poziciji. Mada, kako je krenula evropska kosarka, njemu se smesi buducnost na petici. Visok, jak, krakat, s odlicnim tajmingom za skok, njemu je sut spolja samo bonus. On je jedan od igraca od kojih ocekujem da ce mu ova godina biti pripremna za neki jaci klub. skoro svi nasi stranci ove godine preko Zvezde ce gadjati bolje evroligaske ugovore.

Link to comment

i Reath iI Kuridza mogu da igraju na 4, ali na 5 mogu lepo da se iskoriste protiv težih i sporijih od sebe. na 4 već teško protiv boljih četvorki

 

u svakom slučaju kod Obradovica je za pohvalu što stavlja nominalne četvorke na 5, umesto obrnuto kao svi posle Radonje, koji su terali Gista Peru i Bjelicu na 4

Link to comment

И на инстаграму почео да пише ћирилицом. Имамо новог љубимца навијача у најави :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...