Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

4 hours ago, Plajvi said:


Kljucne reci - Cedevita i Mega.

Poradjao je i Dejo majstoricu protiv Future u Zelezniku u polufinalu. 

  Šta je porađao, bilo dvaes razlike.

Link to comment

Pa izduvao je tamo tekmu, to sam rekao. Ko ima zivaca neka proveri da li je Zvezda ikada dobila PO tekmu u Podgorici. Ono cega mogu da se setim na keca - imamo 0-5. Mozda dobijeno devedesetih nesto kad su uzete one titule? 

Jednom ce morati. :)

U regularnom delu se secam nekih pobeda, Kalina onomad, pa Tomic lagano, sigurno je bilo jos. 

Link to comment
1 hour ago, Plajvi said:

Pa izduvao je tamo tekmu, to sam rekao. Ko ima zivaca neka proveri da li je Zvezda ikada dobila PO tekmu u Podgorici. Ono cega mogu da se setim na keca - imamo 0-5. Mozda dobijeno devedesetih nesto kad su uzete one titule? 

Jednom ce morati. :)

U regularnom delu se secam nekih pobeda, Kalina onomad, pa Tomic lagano, sigurno je bilo jos. 

 

E, ali samo jednu od tih 5 s Radonjom na čelu :) 

 

Ako konačno počnemo da pogađamo trojke i ne raspadnemo se defanzivno, ovo se završava u PG, i to možda već u prvoj.

Link to comment
5 hours ago, Plajvi said:

Pa izduvao je tamo tekmu, to sam rekao. Ko ima zivaca neka proveri da li je Zvezda ikada dobila PO tekmu u Podgorici. Ono cega mogu da se setim na keca - imamo 0-5. Mozda dobijeno devedesetih nesto kad su uzete one titule? 

Jednom ce morati. :)

U regularnom delu se secam nekih pobeda, Kalina onomad, pa Tomic lagano, sigurno je bilo jos. 

Skoro sam siguran da smo ih dobili 98 u polufinalu. Verovatno je radonjić tada igrao za njih.

Link to comment
5 hours ago, Plajvi said:

Pa izduvao je tamo tekmu, to sam rekao. Ko ima zivaca neka proveri da li je Zvezda ikada dobila PO tekmu u Podgorici. Ono cega mogu da se setim na keca - imamo 0-5. Mozda dobijeno devedesetih nesto kad su uzete one titule? 

Jednom ce morati. :)

U regularnom delu se secam nekih pobeda, Kalina onomad, pa Tomic lagano, sigurno je bilo jos. 

Skoro sam siguran da smo ih dobili 98 u polufinalu. Verovatno je radonjić tada igrao za njih.

 

edit: nije. Igrao za FMP

  • +1 1
Link to comment



Moze da bude sta hoce, vazno je da vise nije kosarkas i da nema opasnosti da vaskrsne u Zvezdi po treci put.


Ceniš da nema?

I Bregović pravi oproštajne koncerte još od Hajdučke česme.

Sent from fav toy

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, April said:


 

 


Ceniš da nema?

I Bregović pravi oproštajne koncerte još od Hajdučke česme.

Sent from fav toy
 

 

 

Nema.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Nema.


Red je da mu Zvezda i FMP organizuju oproštajnu utakmicu, jedno poluvreme da igra za jedne, drugo za druge.

  • Haha 3
Link to comment
2 hours ago, Djolle said:


Red je da mu Zvezda i FMP organizuju oproštajnu utakmicu, jedno poluvreme da igra za jedne, drugo za druge.

 

Treba. Ali da protivnik bude KK Partizan, to je jedini tim koji Filip Covic voli da trpa a red bi bio da se oprosti nekom dobrom partijom. Uostalom, Filip je izgleda veca legenda za navijace Partizana nego za navijace Zvezde i FMP-a, cesce ga pominju.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, harper said:

 

Treba. Ali da protivnik bude KK Partizan, to je jedini tim koji Filip Covic voli da trpa a red bi bio da se oprosti nekom dobrom partijom. Uostalom, Filip je izgleda veca legenda za navijace Partizana nego za navijace Zvezde i FMP-a, cesce ga pominju.


Može. Ali kad već puštamo mašti na volju, da se dozvoli i Partizanu da za tu priliku dovede neku svoju legendu, recimo Bogdana, da može da mu parira. :)

Link to comment
4 minutes ago, Djolle said:


Može. Ali kad već puštamo mašti na volju, da se dozvoli i Partizanu da za tu priliku dovede neku svoju legendu, recimo Bogdana, da može da mu parira. :)

 

Ne moze vi dve svoje legende a mi nijednu. U tom slucaju da se nama dozvole makar Dzenkins i Kalinic da se izjednacimo u legendama.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...