Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Muceni Filip. Mi ga mrzimo zato sto je igrao kod nas, grobari ga mrze zato sto im se u rekreativo izdanju popishao u zanat igrajuci za nas. Kako god okrenes nema srece za njega.:D

Link to comment
44 minutes ago, Plajvi said:

Javor, Radovic i Bolthauzer u subotu. Prvo gangbanguju nas, a posle... 

 

bolje sutra nego u 5-oj

Link to comment
1 hour ago, Plajvi said:

Javor, Radovic i Bolthauzer u subotu. Prvo gangbanguju nas, a posle... 

kako su to perfidno odigrali, radovic je tu najstariji i nije mu vise do toga, al je za ovu dvojicu kao mladje kolege u snazi, sve sredjeno u afroditi jelte.. 

i dok ce sve oci biti uprte u radovica, koji ce cenim suditi kako treba da bi se opravdao™, ova dva junca ima da nas pokradu za sve pare.. :coffee:

Edited by Shaq
Link to comment

Ja imam osećaj, jer je pritisak totalno na strani Budućnosti, a posle ove dve utakmice i što sam ih gledao protiv Monaka sam siguran, da oni sa pritiskom slabo barataju, možemo do 3:0. Ako odigramo kao u Bg, uz nešto bolji šut za tri, ne može ni sudije da im pomognu... 

I toliko sam siguran da ću staviti 50 evrića, pa šta bude... :D

Link to comment

Pa pazi, ili cemo nekim cudom dobiti trecu, ili cemo dobiti petu. Ako bude 2:1, bice i 2:2 lagano. 

 

Dajte vise tu licencu i da se ne sekiramo. 

Link to comment
15 minutes ago, Plajvi said:

Pa pazi, ili cemo nekim cudom dobiti trecu, ili cemo dobiti petu. Ako bude 2:1, bice i 2:2 lagano. 

 

Dajte vise tu licencu i da se ne sekiramo. 

Tako i ja cenim... 

 

Što se tiče licence, prenili Rusi neke vesti ali ništa official.... 

Link to comment
20 minutes ago, Plajvi said:

Pa pazi, ili cemo nekim cudom dobiti trecu, ili cemo dobiti petu. Ako bude 2:1, bice i 2:2 lagano. 

 

Dajte vise tu licencu i da se ne sekiramo. 

ne nuzno, protivu cedevite bilo je  3:0 i 3:1, daklem izgubili prvu tamo, al dobili drugu.. plus jos 3:0 protivu mege.. pricamo o radonjinim mandatima elte

 

@assignment

klasicno lupetanje.. nas su vise spomenuli u konextu sto je 2:0 pa smo blizi osvajanju abe..

 

Edited by Shaq
Link to comment

Pa realno fali uzbuđenja i više tenzičnih utakmica. U aba ligi lagana šetnjica cele sezone sve do finala, u Evroligi stradanje i nekonkurentnost cele sezone.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Shaq said:

ne nuzno, protivu cedevite bilo je  3:0 i 3:1, daklem izgubili prvu tamo, al dobili drugu.. plus jos 3:0 protivu mege.. pricamo o radonjinim mandatima elte

 

@assignment

klasicno lupetanje.. nas su vise spomenuli u konextu sto je 2:0 pa smo blizi osvajanju abe..

 


Kljucne reci - Cedevita i Mega.

Poradjao je i Dejo majstoricu protiv Future u Zelezniku u polufinalu. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...