Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

3 hours ago, assignment said:

 

A vec u sledecoj ti kljucevi mogu biti u rukama Davidovca (kao protiv Ikosa) ili bilo kog drugog igraca koji je "on fire". Dobric igra godinama toplo hladno, ti ga posle dve dobre utakmice dize iznad Loyd-a :huh:

 

pa i Loyd igra toplohladno, ali nije ni to bitno, nego kad je toplo a kad hladno

 

sve što treba je da najbolju košarku u sezoni igra u plejofu

  • +1 1
Link to comment

Iskreno, mislim da bih mogao da odigram još nekoliko sezona i to na visokom nivou, ali sam još na kraju prošle sezone odlučio kada će biti kraj, vreme je da se oprostim. Od osme godine sam u košarci, sada imam 32 i želeo bih malo da se posvetim porodici i nekim drugim stvarima koje nisu usko povezane sa terenom. Jednostavno mislim da je bilo dosta", rekao je Filip Čović za Meridijan sport.

 

Samo opusteni, ako treba rame za plakanje tu smo.

  • Wub 1
  • Tužno 1
Link to comment

rekao je da zeli da se posveti stvarima koje nisu usko povezane sa terenom, zasto mu ne dozvoljavate to? zar nema pravo da gradi svoj put i van terena i pokaze da moze da bude uspesan i mimo kosarke?

Link to comment

Moze da bude sta hoce, vazno je da vise nije kosarkas i da nema opasnosti da vaskrsne u Zvezdi po treci put. Bolji je covek sto puta od svojih roditelja tako da za sta god da se odluci neka mu je sa srecom.

Link to comment

Upravo tako. Tek sad je konačno prestala opasnost da ćemo ga ponovo "sticajem okolnosti i "u nedostatku boljih rešenja" gledati u našem dresu.

Link to comment

nadam se da fc3 ima stofa za trenera. nekako imam osecaj da ce to probati, i da je onda neumitno da proba prvo u fmp, a onda...

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...