Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Kad sam vidio Boltauzera, Javora, znao sam da je gotovo, 14-34 odnos bacanja, to se ne dobija. Smrdljivi floper Ivanović najzaštićenija živa vrsta u regiji, i šire vjerovatno. 

  • Haha 2
Link to comment

Bila je ovo lepa sansa, nudili su se sve vreme, ali ne moze se sa 20% za 3 dobiti protivnik koji izvede 20 bacanja vise.

 

Ocekujem da nas mnogo lakse dobiju u ponedeljak, a onda i da ih u Pioniru sravnimo sa zemljom.

  • +1 1
Link to comment

Šteta, dobili bi da se Lazić nije zaleteo ali teško je kontrolisati se u takvoj situaciji, da kidaš kao pitbul i u isto vreme gledaš na sat i budeš svestan da se posed nije promenio. Kakvu sekvencu je imao sa one 3 ukradene i tipin-om, kapa dole. 

  • +1 3
Link to comment

da su sudije lojda cuvali kao ivanovica, sam bi dao 15 poena iz slobodnih. ali cim se videlo ko sudi, bilo je jasno

Edited by Ros
  • +1 2
  • Tužno 2
Link to comment

Jbg sa tim mora da se računa, iskreno se nadam da će i u petoj biti ovaj nivo domaćinskog suđenja. Iznenađen sam koliko smo kompetitivni sa očajnim šutom i bez Voldena u prve dve i sa njim u lošem stanju danas. Još je danas bilo i navlačenja. Vrlo blizu je bilo da bude 3:0, a bukvalno bi ih izdominirali samo da je Lojd u stanju da stabilno pogađa trojke. Više sam očekivao od Budućnosti.

Edited by Heaviside
Link to comment

ne znam koja je poanta iganja ovih meceva u smoraci, nek vrate odma seriju u bg..

nachi ako futuru ide sut onda ce svirati 55-45 za njih, a kad ne ide onda 85-15 u njihovu korist.. 

stoka lopovska, jebala ih i milo i bokan u duetu.

Link to comment

Suđenje jeste možda bilo za neku blagu nijansu na strani domaćina, za mrvicu jednu, ali budemo realni Čović je ipak teško đubre. Nebojša. A i Filip. A i njihov batler. 

  • -1 1
Link to comment

Da nije bilo Čovićevog batlera, zajedno sa Dobrićem, sad bi budućnost uveliko vodila 2-1 u seriji i u ponedeljak slavila titulu, posto nas elitni suter vola u dupe ne moze da ubode jer se, jel, nenormalno trosi u odbrani, iako mu u opisu posla stoji da proturi loptu kroz obruc.

Batler je bar, kad je ostao sam, dao trojku, sto je nasem vrlom suteru u ove 3 utakmice uspelo jednom ili dva puta iz 1365336 pokusaja.

Ah, da, zaboravih, trosio se u odbrani i podmetao pod Reeda😒

Link to comment

Daj bre Drako, kućo moja, ne zezaj. Koliko je batler dao poena večeras? 5. Jebenih 5 poena. Da je bar uložio pola one energije kao kad je branio gazdinog sina, a nije Omića, nego je kao poslednje govno sa saigračima pobegao u svlačionicu, sad bi možda slavili titulu. 

Link to comment

Pa i jeste bio dobar u odbrani, a danas je i ubacio 15-20 poena, mrzi me da proverim, ali opet trojke ništa i nesiguran je nekako. Očekivao sam više od njega, da li ne podnosi tuču ili je čoker ili je samo u lošoj...Na sreću, ni Kobs ne pruža partije kakve može.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...