Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Rralno je da nas ovi uspore u Podgorici, pa ćemo tek tada videti koliko je Lojd bitan kada budemo porađali svaki koš a Dobrić bude manje efikasan u takvim uslovima.

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

Rralno je da nas ovi uspore u Podgorici, pa ćemo tek tada videti koliko je Lojd bitan kada budemo porađali svaki koš a Dobrić bude manje efikasan u takvim uslovima.

 

Mi se cele sezone mucimo u gostima tako da ne treba previse ocekivati od te dve utakmice ali ova dva meca u Pioniru koje smo dobili nas stavljaju u odlicnu poziciju da mozemo da odigramo angazovano i cvrsto ali opusteno i sa svescu da ce se u najgorem slucaju serija odlucivati na nasem parketu.

Link to comment

In other news, vidim da niko ne komentarise posto dobre vesti nisu zanimljive ali ponasanje aktera i generalno atmosfera na utamicama je za sada svemirski brod u odnosu na to kako su ranije proticale utakmice Zvezde i Buducnosti. Osim povremenih tradicionalnih glupavih i uvredljivih skandiranja sa tribina sve drugo je prilicno korektno. Posebno se igraci oba tima ponasaju kako treba.

Link to comment

Budućnost nas je već usporavala i pravila serije u drugom poluvremenu obe utakmice kada se porađao svaki koš, tada su i predati ključevi ekipe Dobriću

 

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, harper said:

In other news, vidim da niko ne komentarise posto dobre vesti nisu zanimljive ali ponasanje aktera i generalno atmosfera na utamicama je za sada svemirski brod u odnosu na to kako su ranije proticale utakmice Zvezde i Buducnosti. Osim povremenih tradicionalnih glupavih i uvredljivih skandiranja sa tribina sve drugo je prilicno korektno. Posebno se igraci oba tima ponasaju kako treba.

 

+1

 

A i sudjenje je za sada, po mom skromnom misljenju bilo kako treba, i nije bilo navlacenja ni na jednu stranu, nadam se da ce tako biti i u Moraci...

Link to comment
9 minutes ago, levi said:

Budućnost nas je već usporavala i pravila serije u drugom poluvremenu obe utakmice kada se porađao svaki koš, tada su i predati ključevi ekipe Dobriću

 

 

A vec u sledecoj ti kljucevi mogu biti u rukama Davidovca (kao protiv Ikosa) ili bilo kog drugog igraca koji je "on fire". Dobric igra godinama toplo hladno, ti ga posle dve dobre utakmice dize iznad Loyd-a :huh:

Link to comment
1 hour ago, harper said:

In other news, vidim da niko ne komentarise posto dobre vesti nisu zanimljive ali ponasanje aktera i generalno atmosfera na utamicama je za sada svemirski brod u odnosu na to kako su ranije proticale utakmice Zvezde i Buducnosti. Osim povremenih tradicionalnih glupavih i uvredljivih skandiranja sa tribina sve drugo je prilicno korektno. Posebno se igraci oba tima ponasaju kako treba.

ni pre dve godine nije bilo nista specijalno na prve dve utakmice, ali posto je tomic tada iako prvo bez raglanda, a posle i perpa razbio repesu u obe utakmice(a taj tim na papiru je bio duplo jaci od trenutnog), da bi pravdao svoju nesposobnost vadio se na nekakvu atmosferu linca..

to je posle i dovelo do tada nezamislivog za 20 godina abe, da se na teren puste navijaci iliti jos gore deca funkcionera itd da pljuju igrace i provociraju..

al tu je i aba pokazala slabost, posto da je odma jos na toj utakmici ispraznila kompletnu halu i da se i eventualna cetvrta igra pred praznim trbinama, umesto sramotne odluke da se samo prva 2 reda isprazne u cetvrtoj, cime su i dali amin za navijacki revans pre pocetka pete utakmice..

 

no da, malo je reci da sem par povika protiv bokana, koji je i bio u hali i kojem ni dlaka sa glave nije falila, i nesto malo vise prozivki na mila, nista vise nije bilo, cak nijednom protiv miloja, cini mi se.

z druge strane, covic nece ni prisustvovati u pg, a pola utakmice ce se pevati protiv njega :coffee:

Link to comment

istini za volju, u prve dve utakmice tog finala covic je poslao grupu babuna iza klupe buducnosti, i oni su sve vreme urlali i psovali ka glupi gostiju, ne znam da li su i pljuvali, verovatno. e sada, da li se to moze okarakterisati kao atmosfera linca - ne znam, ali to nije bilo nista sto do tada nije bilo vidjeno, svakako niko od njih nije bio na terenu. bokan je prvi koji je uradio nezamislivo, poslao omladinu dps-a na teren.

Edited by Nikodije
Link to comment

Vis-a-Vis   momentalne situacije u Crnoj Gori verovatno nece biti toliko ulaganja U KK Buducnost, DPS je sklonjen sa vlasti, mislim da kosarka nece biti medju bitnijim stvarima od interesa novog premijera a sam Bokan nema ni priblizno resurse da bi mogao da situira ekipu na prizeljkivanom nivou, sad su se dodatno otvorili po ugledu na Covketa za razvojnu ekipu, doterali je do ABA lige, to su opet neki troskovi koji nisu nezanemarljivi.

Opet ovo je onako teoretski

Link to comment

Sad ako u Podgorici bude nekih svinjarija, ne sumnjam da će komentari biti kako Zvezda i Budućnost nastavljaju da zagađuju aba ligu. 

Takođe, suđenje u ove 2 utakmice nije bilo faktor koji je odlučivao pobednika. Nisam živ da vidim kako će to izgledati u subotu. 

Link to comment
26 minutes ago, Nikodije said:

istini za volju, u prve dve utakmice tog finala covic je poslao grupu babuna iza klupe buducnosti, i oni su sve vreme urlali i psovali ka glupi gostiju, ne znam da li su i pljuvali, verovatno. e sada, da li se to moze okarakterisati kao atmosfera linca - ne znam, ali to nije bilo nista sto do tada nije bilo vidjeno, svakako niko od njih nije bio na terenu. bokan je prvi koji je uradio nezamislivo, poslao omladinu dps-a na teren.

 

Ma, pusti Shaqa i njegove RSB verzije dogadjaja. Repesa je bio sokiran atmosferom na tim utakmicama i ona uopste nije ni blizu licila na ovogodisnju seriju. Sve je ipak pocelo u Alimpijevicevoj sezoni na trecoj utakmici finala godinu dana pre toga kada je Bokan slao kriminalce cak i u hotel gde su bili smesteni igraci Zvezde. Alena Omica su cak i fizicki napali.

Link to comment
5 minutes ago, armor said:

Vis-a-Vis   momentalne situacije u Crnoj Gori verovatno nece biti toliko ulaganja U KK Buducnost, DPS je sklonjen sa vlasti, mislim da kosarka nece biti medju bitnijim stvarima od interesa novog premijera a sam Bokan nema ni priblizno resurse da bi mogao da situira ekipu na prizeljkivanom nivou, sad su se dodatno otvorili po ugledu na Covketa za razvojnu ekipu, doterali je do ABA lige, to su opet neki troskovi koji nisu nezanemarljivi.

Opet ovo je onako teoretski

 

milo je milijarder, moze sam da finansira kkb

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

milo je milijarder, moze sam da finansira kkb

jeste, sve je on davao svoju kintu.

on je naredjivao i odredjivao ko koliko mora da da. 

inace pricaju da ce se budzeti klubova smanjivati. kriza.

 

 

Link to comment

kazem da bi mogao sam da finansira ako ovi novi budu smanjivali davanja kao sto verovatno hoce. ali cenim da mu sada taj trosak mozda i ne treba, treba cuvati milijarde za crne dane.

Link to comment
11 minutes ago, Nikodije said:

 

milo je milijarder, moze sam da finansira kkb

Jedno je imati a drugo davati, ne daaju se lako svoje tesko zaradjene pare, ko da nisi cuo za onu daj pope ruku, evo pope ruka

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...