Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Da Batler u sve 3 utakmice nije dusu ispustio jureci onu ljigu od ivanovica, verovatno bi buducnost vec veceras slavila titulu. Al da, navijacu kosarkaskog kluba je bitnije sto je branio svog kolegu (jbg, tretiraju filipa kao kosarkasa, ergo, kolege su) nego sto igra perfektnu odbranu na najboljim protivnickim igracima.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, fandorin said:

Daj bre Drako, kućo moja, ne zezaj. Koliko je batler dao poena večeras? 5. Jebenih 5 poena. Da je bar uložio pola one energije kao kad je branio gazdinog sina, a nije Omića, nego je kao poslednje govno sa saigračima pobegao u svlačionicu, sad bi možda slavili titulu. 

Daj ne seri, energije je uložio do maksimuma i imalo je efekta. Sam nas je vratio u utakmicu. U napadu je 5-10 poena njegov maks, nisi pao sa marsa juče da od njega očekuješ da trpa po 20 u finalu.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, fandorin said:

Daj bre Drako, kućo moja, ne zezaj. Koliko je batler dao poena večeras? 5. Jebenih 5 poena. Da je bar uložio pola one energije kao kad je branio gazdinog sina, a nije Omića, nego je kao poslednje govno sa saigračima pobegao u svlačionicu, sad bi možda slavili titulu. 

 

Ovo jednostavno nije tacno i ne mogu da shvatim sta bi bio razlog da neko prospe ovakvu izmisljotinu. Na toj utakmici Lazic je povukao ekipu da ne proslavlja pobedu sa Delijama i zamalo usao u fizicki sukob sa jednim od vodja navijaca koji je bio u parteru ispod kosa, zavrsilo se samo na medjusobnom pickaranju. Cemu ovo?

  • +1 2
Link to comment

za razliku od simonovica koji je uspeo u plej ofu da bude veca seka persa nego sto je bio u regularnom delu, laziciceva odbrana i energija u ove 3 utakmice finala je cista 10-ka, danas je dobio dva ozbiljna naboda od kojih bi se i u mma palo, a njemu je svirano kao faul..

  • +1 3
Link to comment

Mali off topic: Fudbaleri su ladno održali proslavu svoje titule u trenutku kada košarkaši igraju potencijalnu utakmicu za trofej. :isuse:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Nije li sarkazam sve ovo fandorinovo?

 

Btw, Lojd sve radi sem suta za 3, ne bih ga tako lako prozivao coukerom. Sta su onda Futurini Ameri? Ne znam dal se vise raspada Kobs ili Edzam.

  • +1 2
Link to comment

Dakle, Lazić je profilisan kao elitni defanzivac, specijalac koji cuva najopasnije protvnicke bekove. Od povratka Radonjića drasticno dize formu, a svojim defanzivnim rolama nam je i u prosloj, a i u ovoj utakmici drzao glavu iznad vode. Sukobio se sa vodjama navijača zbog podrske protivničkom timu (olimpijakos), povukao tim sa proslave podrzavajuci kolegu druge nacionalnosti i kao kapiten stao isped celog tima u podrsci kolegi, pri cemu se to samo njemu zamera, iako su svi igraci bili na onoj usranoj pres konferenciji. Iako je razlog postupka vrlo upitan, ja to mogu da razumem donekle, i da zaboravim.

Na drugoj strani, imamo igraca profilisanog kao elutnog sutera, koji promasuje trojke u seriji, gubi lopte u driblingu, baca pasove u ruke protivnickim igracima i sve te brljotine pravdamo time da se trosi u odbrani? 

I ko tu sad ne radi svoj posao, i zasto se lepo ne kaze da smo drugi mec dobili samo zato sto je Radonjicu dokurcilo da gleda Lloydove suludosti, pa ga je zakucao za klupu.

Dosta mi je vise toga da je tudje govno sladje, jednostavno Lloyd je solidan igrac i nista vise od toga, i ako ne uzmemo titulu ove godine glavni razlog ce biti to sto nas bek suter ima procenat za 3 oko 10-15%.

Ali da, Lazic je...

Link to comment

Odnos bacanja u Beogradu na dve utakmice 54 : 49 za Buducnost, na trecoj utakmici 34 14 za Buducnost. Govorimo o istim ekipama, istoj seriji, utakmicama unutar nekoliko dana, tri razlicite sudijske trojke. Prilicno je neverovatno da odjednom ekipe toliko promene nacin igranja odbrane koji bi objasnio ovoliki skok u razlici. Zakljucak: u ovoj seriji treba gledati samo petu utakmicu.

  • +1 1
Link to comment

Ma bre Harpere, celu zadnju cetvrtinu buducnost je igrala isti napad: ivanovic drka loptu oko linije za 3, lazic mu dise za vrat, onda dolazi reed, postavlja blok, ivanovic se stusti u reket sa lazicem na ledjima, sudije sviraju faul od bilo kog zvezdinog igraca. Najsmesnije mi je bilo kad je noku sviran faul, a na usporenom snimku se vidi da ni minimalnog kontakta nije bilo.

Link to comment

Ejim se zalece u reket, Lazic ga sa strane prati, Ejim pokusava da udje u kontakt, Lazic se sklanja, Ejim se saplice o svoju nogu, pada kao pokosen, dva bacanja za Ejima.

Link to comment
1 hour ago, Drako said:

Ma bre Harpere, celu zadnju cetvrtinu buducnost je igrala isti napad: ivanovic drka loptu oko linije za 3, lazic mu dise za vrat, onda dolazi reed, postavlja blok, ivanovic se stusti u reket sa lazicem na ledjima, sudije sviraju faul od bilo kog zvezdinog igraca. Najsmesnije mi je bilo kad je noku sviran faul, a na usporenom snimku se vidi da ni minimalnog kontakta nije bilo.

 

Sad sam procitao da je u jednom trenutku odnos bio 30 : 5 u bacanjima. To je bas tesko objasnjivo.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...