Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

22 minutes ago, Heaviside said:

Ognjene Dobriću u kurac te poljubim 

 

@Nikodije jel sada ok da Dobrić ostane?

 

Haha očekivano. Ajde što je natrpao, nego mu još uvaljivali da on kreira  :D sad sam video sve. Naravno da će da ostane, on je jedan od stalno zaposlenih u kkcz. Svaka čast za ove dve, nema šta.

  • +1 1
Link to comment

Svaka čast ekipi i Radonji! Posle ovih zadnjih par meseci kad smo malo ili ništa košarke igrali, nisam verovao da ćemo ići u CG sa 2:0.  I to bez Waldena... Radonjić očigledno odradio odličan posao i taktički i motivacijski, i sa tempiranjem forme.

  • +1 2
Link to comment

Добрић МВП :hail::hail::hail:

 

Радоња Боготац :hail::hail::hail:

 

Какво лудило од утакмице, не могу да дођем себи.

Link to comment
8 minutes ago, Nikodije said:

 

Haha očekivano. Ajde što je natrpao, nego mu još uvaljivali da on kreira  :D sad sam video sve. Naravno da će da ostane, on je jedan od stalno zaposlenih u kkcz. Svaka čast za ove dve, nema šta.

A moram malo :D

Izneverovao sam i ja kad je dodao Simonu u stilu rođenog kreatora. Video sam da Radonja traži da on igra centralni pik, već to mi je bio šok a pao sam u nesvest kada sam video ishod :D

  • +1 2
Link to comment
Just now, Heaviside said:

A moram malo :D

Izneverovao sam i ja kad je dodao Simonu u stilu rođenog kreatora. Video sam da Radonja traži da on igra centralni pik, već to mi je bio šok a pao sam u nesvest kada sam video ishod :D

 

Kad je to prošlo znao sam da dobijamo. Kada sam video šta pokušavaju da odigraju mislio sam da mi se televizor pokvario. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
21 minutes ago, assignment said:

Ako nam se slučajno u jednoj od dve utakmice pojavi šut za tri, ima da dignemo Bokanu pehar in the face... 

 

Ni bolja selekcija šuta ne bi bila na odmet. Ne volim da koristim reč "divljanje" ali večeras smo stvarno šutnuli gomilu nekih gluposti. Ali  ovaj tim mora da igra "ludo i brzo", nema tu materijala za neko poziciono šahovsko nadmudrivanje. Nemamo baš visok iq ali zato umemo da se bijemo a to je uvek na ceni u plej ofu aba lige.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Limitirani smo napadački i dobro skautirani tako da ne očekujem značajno bolju selekciju jer prosto nemamo rešenja, ali ne moramo baš ni ispod 20% da šutiramo.

  • +1 1
Link to comment

Pa da, zato i uzimamo te neke sumnjive šuteve čim se ukaže prilika jer ne verujemo da ćemo kroz igru doći do bolje pozicije. 

Link to comment

Ja i dalje ostajem pri stavu da je Lojd precenjen suter, ali je zahvalan igrac, kome su data prevelika ovlascenja.

I kao i prosle sezone, opet nasi igraci imaju glavnu ulogu, a valjda je svima jasno zasto uvek branim Lazica, covek je kamen temeljac ove nove Zvezde.

  • +1 3
Link to comment

Neka bude Lazić kamen temeljac™ ali ajde onda da stavimo nešto finije u enterijer i na fasadu. Mi smo kamenjem napunili celu kuću, nigde baroknih prozora i stilskog nameštaja  :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...