Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Aaa, Radonja care!

Ali kakav rolerkoster, 29:8 za njih u trećoj četvrtini, 22:9 za nas u četvrtoj. Uz 14:0 gde su poene davali samo Dobrić i Simon!

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, levi said:

 

isporučio je i Simonida kad je bilo najgušće

Vala baš, ubacio ga Radonja za poslednjih 5-6 minuta i ubacio je mislim 6 poena i iznudio faul u napadu i generalno bio dobar. Lazićeva ukradena i polaganje u prvom napadu u poslednjoj četvrtini kada smo bili u kanalu je takođe vrlo bitan momenat, kao i DeDina akcija u poslednjem napadu treće četvrtine. Sve ostalo u preokretu je Dobrić uradio. 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, levi said:

 

isporučio je i Simonida kad je bilo najgušće

jeste imao ono pologanje od tablu, koje je rid srecom blokirao inace ne bi ni uslo u kos, al simonida je bio taj koji je ubio momentum jednom od najboljih poluvremena.. nakon one otvorene trojke na +10 koju nije smeo da ispali, pa onda i one cigle u sledecem napadu, ubio bi konfidens i carry-iju, i tada krece nas potop.

Edited by Shaq
  • +1 3
Link to comment

187399677_333090394849977_43267493541424

Edit: Pisao sam ovde nekoliko puta kroz vijekove da bi Dobric bio najbolji strelac ABA kad bi dobio minute i prostor, uvek smo imali jebace na njegovoj poziciji, ove godine je punio k'o konj kad je Lojd bio bolestan i sad kad je Lojd u kurcu. 

Edited by Plajvi
  • +1 3
Link to comment

sve u svemu, malo je reci da smo do sada napravili podvig, u dve kljucne utakmice, bez jednog od najbitnijih igraca, napraviti dve pobede i to ovakve, kapa dole svima u timu i u stozeru.. no necemo se zodovoljiti time.. :coffee:

Link to comment

Postoji jedno mitsko božanstvo zove se Amon RA. :smiley_hail:

Pobjeda kolektiva, svaka čast momcima, Dobrićeve fantastične partije, karakter ekipe nestvaran. 

  • +1 4
Link to comment

Dosta puta sam zatekao sebe kako gledam kosarku i ne bude mi drago kad je Simonovic zasluzan za nesto, ovo je jedno od takijeh veceri. U prve 3 cetvrtine standardan, u zadnjoj odlican, iako je opet imao onu svoju standardnu trovan pacov™ odbranu kad mu je Ivanovic sipao tricu. 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment

Lojd je u drugom delu utakmice više pokušavao da izvuče faul nego da pogodi. Činjenica je da ga biju i da nema tretman kakav zaslužuje, ali potpuno ga je izbacilo iz ritma. Radonja je trebalo ranije da ga hladi, ali kratka klupa i jbg.

 

Nebitno, momci su iščupali ovu utakmicu iz ambisa i to je jedino važno večeras. Ovo je šampionski tim i apsolutno zaslužuje titulu.

  • +1 1
Link to comment

Dobrić će teško posle ovakvih partija ostati. Bukvalno vuče tim obe utakmice. Prevazišao je sredinu. Svaka čast i Radonjiću. Izvlači maksimum

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...