Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

   Na 1 i 2 su se menjali isključivo Hol, Volden i Lojd, dakle razumno je očekivati još nekog igrača tu. Rit je brzo ušao u problem sa faulovima pa je i Kuridža imao dosta minuta na 5 i to je odradio iznenađujuće dobro. Čini mi se da opet nemamo post igru u napadu, kao prošle godine pre dolaska Štimca :rolleyes:. Niko ne igra leđima. Ritam je ravna linija, ne padamo niti jedne sekunde. Radanov i Boriša za sada bez minuta. 

Link to comment

simon panjina, umesto da unosi smirenost i stabilnost, seje nervozu ko leptir..

nokko je trebao na visokim pozicijama da doprinosi koliko i  loyd radi na bekovskim, al jbg.. no cak i tada, bili bi preskromni za el standarde.. ovako, sta reci, kome..

woldena nisam gledao u partizanu sem par medjusobnih meceva, no ovo sto trnutno prikazuje je bombonica..:fantom:

 

 

Link to comment

no, jedino resenje da se odrzi sezona u ovim cirkus uslovima marketing korone, a da to ne ispadne totalni cirkus, su bablovi prvo za evropska takmicenja pa onda i nacionalna..

dakle prvi deo sezone, el na jednom mesti, ec na jednom mestu etc, po jedna utakmica medjusobno i onda plej of..

pa onda tako i za domestik takmicenja, aba, vtb i ostale nacionalne lige..

sve mimo toga ce biti totalni fijasko..

Link to comment

Изгледа им је овај Кенеди озбиљно надрљао. Само да нас заобиђу повреде, изгледамо тип-топ.

Link to comment

Kakav festival sudijske kenjaze poslednjih pet minuta, kao da se Kenedi nije sam povredio nego smo mu mi istesterisali nogu.

 

Jos uvek ovo fino izgleda protiv Karsijake koja igra svemirsku kosarku u odnosu na Turk Telekom, ostaje da se vidi koliko smo dobri protiv ekipe naseg nivoa takmicenja. Kad samo pomislim da smo bili na korak da na ovu ekipu dodamo Pangosa i Noka slosi mi se.

Link to comment
22 hours ago, Apollo Creed said:

Štime raskinuo ugovor sa Monakom:Jova:

 

U stvari nije raskinuo ugovor, nego je otisao u Kinu, Kinezi platili obestecenje Monaku... 

Edited by adasevic
Link to comment
24 minutes ago, adasevic said:

Eno u Litvaniji se igrao turnir, cak i navijaca bilo koliko hoces... Testirace ih non stop i to je to. Morace da se igra dokle god postoji ikakav osnov za to... 

    Pa da, ali kad testovima napipaju nekog pozitivnog, šta onda? Ceo tim u karantin? 

Link to comment

Valjda se izoluje samo taj što je pozitivan, ostali igraju normalno. E sad, imali smo primer Cibone koja je odjednom imala 14 zaraženih u klubu, od čega 10 igrača, šta će se u takvom slučaju dešavati tokom sezone- pitaj boba.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...