Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

3 hours ago, Micko8 said:

Zvezda  odigrala prvu pipremnu utakmicu, trebala je da dovede Petruseva ali dzaba to je klub bez ikakve vizije.

juce, tj sada vec prekljuce je bila tekma..:fantom:

jeste trebala je da ga dovede da presedi sezonu, pa za dve godine da ode na pozajmicu u bresu..

nije on ni bio opcija za gej klubove, poenta je da igra i da misko napravi od njega jokara scenario..

Link to comment
18 hours ago, Moća said:

Kao da bi Misko dao Petruseva Zvezdi.

Pa da ima garancije da ce imati minutazu , mislis da ga ne bi pustio . Problem u CZ  je taj  da mladi  talentovan igraci treba da presedi nekoliko sezona na klupi  ili da se kali dve,tri sezone  u Filip Must Play klubu pa tek onda kada izgubi eligibility za NBA Draft ili u poslednjoj godini eligibility- dobije neku ozbiljniju sansu da zaigra . Ovako ce mladi talentovani igraci pre izabrati Megu gde ce odmah dobiti sansu a klub ima reputaciju da skoro svake sezone izbaci igraca za NBA ligu, ja    ovde ne  zastupam  teoriju da  klub treba da forsira pet talentovanih  mladih igraca  u sezoni ali jedan treba da bude norma. Ne da greje klupu , nego da bude clan rotacije sa dobrom minutazom. Tako sada Mega ima dva najtalentovanija centra  u regionu  koja ce verovatno zavrsiti u NBA ligi a CZ   ce da vraca Stimca,Kuzmica i polovne americke visoke igrace i tako u krug svake sezone .

Edited by Micko8
Link to comment

Misko je pokazao da igraci ne moraju da mu igraju El da bi ih poslao na draft tako da nece vise rizikovati da ih salje u Zvezdu i Partizan a da oni tamo ne dobiju adekvatnu sansu. U Megi ce Petrusev biti prva napadacka opcija i sve ce biti podredjeno njemu tako da mu je to bolja varijanta od minutaze u Zvezdi.

Link to comment
4 minutes ago, levi said:

jel su za njega rekli da nije prošao lekarski na početku priprema? spominjali su dva igrača sa problemima sa srcem

 

 

     Jesu, ali taj 1 neimenovani ipak nije imao problem sa srcem. Sad smo se solidno usosili naročito što ne znamo šta može da se očekuje od Kuza. Od igrača iz Evrope možda ima 2-3 imena koja bi mogla da dođu u obzir. Tarik Blek iz Makabija recimo, ili Robinson iz Himkija. Tu je i Pejn, mada se meni ne sviđa previše. 

Link to comment

Bas bedak, delovalo je da ce Noko da iskida ove godine :( Bice tesko naci dobru zamenu. Blek bi bio ko dupe na nosu, ali meni nekako nerealno da ga dovedemo. Sad se pominje onaj VIlijams to bi bilo bas slabo... 

 

S druge strane kazu da je Kuz odlican, da je u punom treningu i da deluje ohrabrujuce. I on sam kaze da mislim da je maksimalno spreman. Kako stvari stoje moracemo u to da se uzdamo porpilicno... Cak i da jeste tako, ne moze on sam da igra na 5. 

 

Prosle godine smo imali gomilu visokih, sad samo Kuza, Rita, Borisu i MJKa... Moze i Simon na 4, ali ne bih ga racunao u ovu grupu. Realno i Borisa je upitan jer i u ovakvoj konurenciji nije se naigrao ni protiv Mege ni protiv FMPa... 

 

Inace, Nokov ugovor valjda nije raskinut, nego nije aktiviran. Dakle kao da nije prosao preglede (sto zapravo i jeste slucaj)... 

 

 

 

Link to comment
27 minutes ago, adasevic said:

Bas bedak, delovalo je da ce Noko da iskida ove godine :( Bice tesko naci dobru zamenu. Blek bi bio ko dupe na nosu, ali meni nekako nerealno da ga dovedemo. Sad se pominje onaj VIlijams to bi bilo bas slabo... 

 

S druge strane kazu da je Kuz odlican, da je u punom treningu i da deluje ohrabrujuce. I on sam kaze da mislim da je maksimalno spreman. Kako stvari stoje moracemo u to da se uzdamo porpilicno... Cak i da jeste tako, ne moze on sam da igra na 5. 

 

Prosle godine smo imali gomilu visokih, sad samo Kuza, Rita, Borisu i MJKa... Moze i Simon na 4, ali ne bih ga racunao u ovu grupu. Realno i Borisa je upitan jer i u ovakvoj konurenciji nije se naigrao ni protiv Mege ni protiv FMPa... 

 

Inace, Nokov ugovor valjda nije raskinut, nego nije aktiviran. Dakle kao da nije prosao preglede (sto zapravo i jeste slucaj)... 

 

 

 

vidi se da znaju sta rade.. slicnost vilijamsa sa nokom ni 2%..

stos tice kuza, coek nije odigrao postenu el utakmicu 3 godine.. a uatkmice protiv mege i fmpa svakako nisu reper ni za sta, a i tu nije da je dominirao.. u svakom slucaju samo je plus ako moze da se racuna na njegovih 15 minuta, al nama fali ubica na pet koji je spreman za 25 minuta na svaka 3 dana..

i onako nismo imali legit keca, trojku i cetvroku, i sad jos ostali i bez legit petice.. ko nas je kleo, nije dangubio.. :fantom:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...