Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, Joe D said:

ne znam da li imam zelju to da gledam, ali bacite neki stream ako bude.

 

Zasto, jebo te? Ja jedva cekam da vidim sta je Obradovic radio na pripremama.

Link to comment

Fino ovo izgleda za sada bez dva igraca iz prve petorke i tog treceg koji se najavljivao od pocetka. Da nam sut jos uvek nije ovoliko tvrduckav teralo bi ovo na +25. Hol bi mogao ozbiljno da se kvalifikuje kao jedna od onih sjajnih iskopina ravno niotkuda a i Rit, ako malo dotera odbranu pika. Malo se jos prebrojavamo u odbrani ali malo na iskustvo, malo na trud, stizemo da pokrijemo vecinu stvari. Sa te strane ne izgleda lose. Napad jos ocekivano stuca, pravimo dosta otvorenih pozicija ali ima malo i do ove druge postave Turk Telekoma koja je dosta skromna. Trebace nam i malo akcija za unutrasnju igru da uhvatimo balans, previse smo trojki ispalili u prvom poluvremenu i zabagujemo kad je Lojd iskljucen iz napada.

 

Bolji smo nego sto sam ocekivao bez Voldena i Nokoa, vidi se bas dosta sistema i logike u onome sto igramo. Ako pogodimo s pojacanjima moze ovo biti lepa sezona za gledanje.

 

edit: Da ne zaboravim glavni utisak prvog poluvremena. Davidovac je opasan asset kad igra ovako. Kao sat.

Edited by harper
Link to comment

Konačno pravi plej, prvi nakon Jovića. Hol nije neki zver, ali je pametan i školovan igrač, dobar organizator, defanzivac, šuter, sve radi više nego korektno. Odlično je Sale probrao strance, a ovi domaći su se lepo posložili oko njih i rade ono što znaju. A Davidovac je konačno spreman i za iskorak, izgleda. Biće ovo dobro.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...