Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

20 hours ago, Apollo Creed said:

... a plus se i sezonske se dobro prodaju.

 

 

Колико је ова информација тачна? (не рачунајући маркетинг-службу клуба)

Link to comment
On 14.9.2020. at 4:01, Nikodije said:

Valjda se izoluje samo taj što je pozitivan, ostali igraju normalno. E sad, imali smo primer Cibone koja je odjednom imala 14 zaraženih u klubu, od čega 10 igrača, šta će se u takvom slučaju dešavati tokom sezone- pitaj boba.

 

Znači Cibosi rešili problem.

Link to comment
2 minutes ago, levi said:

potpisao. na izgled deluje kao NNogo sa siromašne

 

Covic mudro sacekao prvi kiks fudbalske sekcije i odmah reagovao na trzistu potencijalnih sezonskih karata.:D

Link to comment

Hmm, sad sam pogledao defanzivne klipove ovog lika i povlacim ovo za Lesora. Duge ruke, visoka koncentracija, odlican odraz i tajming za skok, solidan recovery. Nece se nadavati koseva kod nas osim iz pika i otpadaka ali moci cemo s njim fine defanzivne petorke da izbacimo na parket.

Link to comment
4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Meni deluje kao istovetna kopija Mozlija.

 

Da, slicno igra, samo mi se cini da je Mozli masivniji i jaci dok je ovaj brzi. Ocekivao sam ovakav tip centra, uklapa se u ono sto mislim da Obradovic hoce od ove ekipe. Cak i po godinama.

Link to comment
54 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Zaista mi se dopada kako Obradović slaže tim.

Mladi, svi igraju u dva pravca, nema izvikanih zvezda, spremni za fajt, krvava kolena, znoj i suze :)

 

Bilo je jedan kroz jedan da ce se tebi dopasti takav tim. Kladionice ne bi ni stavljale tu opkladu.:D

  • Wub 1
Link to comment

Ovo bi defanzivno mogla da bude ekipa u rangu Radonjinih timova, al bilo je i očekivano da će Sale da sastavi tako nešto, sve ide svojim tokom. Čeka se valjda još jedan bek.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...