Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, harper said:

 

A taj  fan Bandirme je veliki strucnjak. Nije vazno sta je rekao profesionalni trener koji je trenirao Terija, vazno je sta je rekao neki turski Shaq.

nisam pratio izjave eminentnih strucnjaka iz izraela.. samo ne znam sto ga onda nisu zadrzali ako mu je najbolji p&r ikada?

i ovaj turak mi je vise zvucao kao turski harper, ako cemo uz dlaku.. :fantom:

Edited by Shaq
Link to comment
Just now, Shaq said:

nisam pratio izjave eminentnih strucnjaka iz izraela.. samo ne znam sto ga onda nisu zadrzali ako mu je najbolji p&r ikada?:fantom:

 

Sto mi nismo zadrzali Lorenza i Bilija?

Link to comment
2 minutes ago, Shaq said:

ubise se klubovi oko terija a i cena mu je strast boze..:fantom:

 

Sad cu da javim Covicu i Obradovicu da ti se opravdaju sto nismo doveli Entoni Dejvisa. Kakav smo mi klub takav je Teri igrac i takva mu je cena. Krenuli smo s tezom legendarnog fana Bandirme da je Teri nikakav defanzivac, receno ti je da lupetate i ti i on a kao ilustraciju si dobio misljenje profesionalnog trenera koji je radio s njim. Zasto ga oni nisu zadrzili, da li su mogli ili nisu mogli, sve je to nebitno jer nemamo informacije da znamo bilo sta o tome. Stoga prestani da trolujes. I skloni Simonovicu sliku iz startne petorke koju si tamo stavio da bi napravio neku sebi znanu poentu. Ni na jednoj pripremnoj utakmici do sada Obradovic nije dao nikakav nagovestaj da ce nam Simonovic biti startna cetvorka.

Link to comment

koji si car shaqula, istu ovakvu diskusiju vodis na vise foruma, tom bandirskom fenu je malo da njegovo neznanje bude samo ovde razotkriveno, nego mora na svim forumima na kojima si aktivan.

Link to comment
2 hours ago, harper said:

Dobili smo Borac u Cacku 99:78. Konacno je i Volden upisao jednu finu dvocifrenu partiju, tacno na vreme.

ne zna se koja nam je provera bila jaca.. pricam anzeneral..:fantom:

Link to comment
On 26.9.2020. at 23:56, Shaq said:

ne zna se koja nam je provera bila jaca.. pricam anzeneral..:fantom:

 

Niko se bas nije pretrgao od jakih provera. Bilo je par jacih turnira (pripremni za evroligase u Valensiji, Gomeljski kup), mi smo izabrali jedan od njih koji nam je najvise odgovarao i desilo se to sto se desilo s koronom, pa nismo imali finalnu proveru protiv najbolje evroligaske ekipe iz prosle godine. Sto se toga tice nije ni Fener u boljoj situaciji.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...