Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Da nije bilo Markusa i njegove ludačke serije protiv Dula i vrlo zajebane mu ekipe možda bi mi sad sabirali utiske iz decenije učešća u  FIBA Ligi Šampinjona i molili boga da se Tadija smiluje i vrati da zavrti pik sa Filipom

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, James Marshall said:

Da nije bilo Markusa i njegove ludačke serije protiv Dula i vrlo zajebane mu ekipe možda bi mi sad sabirali utiske iz decenije učešća u  FIBA Ligi Šampinjona i molili boga da se Tadija smiluje i vrati da zavrti pik sa Filipom

 

Ta ludacka serija je bila u domacoj ligi, nebitnoj za status kluba. Duletovu zajebanu ekipu su kad je najvise trebalo demontirali Dzenkins i Kalinic.

Link to comment
23 minutes ago, harper said:

 

Ta ludacka serija je bila u domacoj ligi, nebitnoj za status kluba. Duletovu zajebanu ekipu su kad je najvise trebalo demontirali Dzenkins i Kalinic.

Jest al' u kurcu što bi rekli kod mene u selu, to je bilo polufinale ABA, četvrta tekma, tu se lomilo ko će u Evroligu, Vilijams je tu ugasio časove ljubavi a nama donio ABA.

 

https://www199.aba-liga.com/news/43540

  • +1 1
Link to comment

To je po meni najbitnija utakmica KK CZ u posljednjih 20-ak godina, i svakako najdraža za ponovo pogledati. U to ime, živjeli
 

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Jest al' u kurcu što bi rekli kod mene u selu, to je bilo polufinale ABA, četvrta tekma, tu se lomilo ko će u Evroligu, Vilijams je tu ugasio časove ljubavi a nama donio ABA.

 

https://www199.aba-liga.com/news/43540

 

Jebo te, kucu bih stavio da je Markus ubacio ovih 17 poena zaredom u finalu domacice. Inace, imao je on ovakva ludila, protiv Buducnosti u Podgorici na onoj utakmici kad je Kalinic iz odbojke dao kos za pobedu i protiv Valensije u Spaniji kad je zaredjao nekoliko trojki.

Link to comment

umeo je i da ne pogodi bazen, generalno je te sezone imao los procenat suta. ali na toj jednoj, najvaznijoj, je strpao 17 u nizu i usao u legendu.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
Just now, Nikodije said:

umeo je i da ne pogodi bazen, generalno je te sezone imao los procenat suta. ali na toj jednoj, najvaznijoj, je strpao 17 u nizu i usao u legendu.

 

Umeo je svasta ali da nista nije uradio u Zvezdi osim one asistencije Mitrovicu protiv Valensije i dalje bih smatrao da je njegovo dovodjenje bio dobar potez. Ono odes, vidis uzivo, i mozes da racunas da si gledao kosarku.

Link to comment

imao je on i boljih asistencija. meni omiljena je bas na ovoj utakmici, kada je strpao 17 poena, kada je iz jednog u drugi cosak proigrao kalinica koji je ubacio supervaznu trojku

Link to comment
57 minutes ago, Nikodije said:

imao je on i boljih asistencija. meni omiljena je bas na ovoj utakmici, kada je strpao 17 poena, kada je iz jednog u drugi cosak proigrao kalinica koji je ubacio supervaznu trojku

 

Pod faulom, naravno

Link to comment
5 hours ago, James Marshall said:

To je po meni najbitnija utakmica KK CZ u posljednjih 20-ak godina, i svakako najdraža za ponovo pogledati. U to ime, živjeli
 

 

 

Živeli brt,uvek je ovo lepo pogledati!

Link to comment
6 hours ago, Nikodije said:

imao je on i boljih asistencija. meni omiljena je bas na ovoj utakmici, kada je strpao 17 poena, kada je iz jednog u drugi cosak proigrao kalinica koji je ubacio supervaznu trojku

 

Stvar ukusa, za mene je ta protiv Valensije bez premca. Kroz cetiri igraca, bez gledanja, mislim da se i Luka iznenadio kad je shvatio da mu je lopta u rukama.

Link to comment

Kakav Vasa, bio je rezerva te polusezone, tek posle je procvetao.

 

Ta serija u polufinalu i obe grupne faze u EL dogodine... Ako tad nisam dobio šećer, nikad neću. :kecman:

 

Mada su mi najdraže tekme protiv Panatinaikosa, krali su nas kao konje i dobijali na ragbi zadnju četvrtinu nekoliko puta, pa onda prvo Jaka trica i faul, a dogodine Miler 2+1 iz gotovo bezizlazne situacije za pobedu. Usput i rutinela u OAKI i onaj roling Micica protiv Dijamantidisa. :hail:

 

Sad su nam već mušterije kad dođu, nije više neki bog zna kakav trip, ali onda je bio. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...