Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

10 minutes ago, Milosh76 said:

 

ODada ce mozda igrati protiv ZLatibora, Novog Pazara i timova slicnog kvaliteta... cak i kad dobije pasos...

 

 

tja, ovo kako je Sanogo prodao loptu pod prvim malo jačim pritiskom, to bi isto mogao i Odada. a mlađi je može da napreduje

 

ali ne pričam o Odadi nego o Bakayoku, koji je izgleda isto tako krupan i spretan sa loptom kao Odada, a igra neko krilo

Link to comment

Meni nije jasno sto nije posle prvog starta menjao Rodica...sad ako se povredio.. bice gadno..

 

Usli Kanga i Gobeljic

izasli Nikolic i Rodic...

 

Pre toga usli Petrovic i Gavric umesto Bakajoka i Sanoga

 

Edited by Milosh76
Link to comment

:isuse:

 

Očajan je od kada se vratio, konstantno otvara kontre kroz sredinu, u završnici ne vidi slobodne igrače, nekontrolisano i neodgovorno igra.

Naravno da ne pričam o ovoj utakmici.

Link to comment

Kanga je zivac, posebno danas, jer nije bio u startnoj postavi.  Medjutim, on je otvorio jedinu Zvezdinu sansu u 2. poluvremenu kada je dao dobar for Gajicu, ovaj centrirao, a golman odbranio Falcinelijev sut.  Inace, imam utisak da ce Kanga i Nikolic da se "kolju" za isto mesto u timu.  Obojca su ove pripreme odigrali toplo-hladno.  Ben, s druge strane, nije uspeo da da gol a uspeo je da upropasti nekoliko izglednih sansi.  Medjutim, Benov doprinos u drugim segmentima igre je znacajan.  On ce verovatno da se "kolje" za startnu poziciju sa Falkom.  Sve u svemu, Ivanic je igrac pripremnog perioda a Falcineli odmah uz njega.  Dobri su bili i bekovi, narocito Rodic.  Ostali starteri standardno dobro.  Od novih igraca, Bakajoko je malo igrao zbog povrede ali uglavnom pozitivan utisak.  Srnic je igrao prve dve utakmice zadovoljavajuce, ali u poslednje dve nije ulazio.  Sto se tice najjaceg pojacanja - Falkoa, ocekivao sam da zaigra danas makar 5-10 minuta, ali ostaje da sacekao da debituje.  Od Odade sam vise ocekivao.  Od ostalih bonus-igraca, prelazne ocene Velji i Njegosu.  Ostali na popravni, pogotovo Gavric.  On je odigrao solidno prvu utakmicu a zatim je bio sve slabiji i metiljaviji.  Srecom, pravilo o dva bonus igraca u startnoj postavi pruzice im prilike u domacoj ligi da se naigraju.  Od "otpisanih", Pavkov je dobro igrao.  Raduje danasnja igra Gobeljica kada je zamenio Rodica.  Vukanovicevu ulogu u timu jos uvek ne shvatam.  Ne istice se ni dobrim ni losim potezima - jednostavno je neprimetan. 

Edited by Dimitrije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...