Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, April said:


 

 


Piksi.

Piksi je bio bolji i od Džaje, što naravno Dimitrije nikad priznati neće.

(doduše, Džajića sam prvi put gledao '74.)

Sent from fav toy
 

 

Tesko poredivi Piksi i Dzaja.  Prvi je bio ofanzivni vezni, 10-ka, dok je drugi klasicno krilo.  Od Dzaje nema boljih krilnih igraca u svetu do danas.  Sto se tice desetki, tu je konkurencija mnogo veca.  Ja bih Piksija pre poredio sa Sekijem; obojca 10-ke.  Piksi bio mnogo bolji golgeter i izvodjac prekida od Sekija, dok je Seki bio bolji dribler i paker, i bio je veci laf od svih pomenutih.

Link to comment
2 hours ago, nahbar said:

Ako nemaju da plate, ne treba ljudima praviti problem

 

Koji beše ono klub iz Turske koji je kupio Tutorića i Anđelkovića valjda, pa su uspelli do isplate obeštećenja da propadnu?:Jova:

  • Haha 1
Link to comment
38 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Koji beše ono klub iz Turske koji je kupio Tutorića i Anđelkovića valjda, pa su uspelli do isplate obeštećenja da propadnu?:Jova:


Kočaeli Spor, ne znam kako se sad zovu.

Link to comment

Kočaeli Spor, ne znam kako se sad zovu.
Купили Јестровића па им ми увалили и Ноја и Тутору и наравно клуб се распао и паре нисмо добили.

Sent from my SM-G975U using Tapatalk

  • Haha 2
Link to comment

Crvena zvezda će 18. februara ugostiti Milan u prvom meču šesnaestine finala Lige Evrope - pred publikom.

Kako su poručili iz tabora srpskog prvaka, UEFA je odobrila da se maksimalno 30 odsto kapaciteta stadiona pusti u prodaju i sada čekaju na novu odluku Kriznog štaba.

 

“Prioritet pri kupovini karata za meč sa Milanom imaće vlasnici sezonskih ulaznica za tekuću sezonu. Posle sezonaca, prioritet će imati članovi kluba (standard, junior plus, kao i plaćeni junior članovi od 1. januara 2021)”, piše na klupskom sajtu.

 

---------------

 

Ne znam kakva ih je KUPOVINA karata spopala za sezonce... Terzic se opasno drogira!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...