Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Ovo je bila tvrdja utakmica nego protiv SLASK-a, ali Zvezda je bila bolji tim.  Ben je imao dve dobre sanse kao i Pavkov,  i Ivanic jednu, dok je UFA imala par polu-prilika.  Zvezda dobra iz prekida.  Rodic opet dobar, ali najbolji utisak na mene ostavili Ivanic a zatim Nikolic.  U prvom poluvremenu nas problem nije bila organizovana igra UFA-e, koliko to sto su nasi centralni vezni, prvenstveno Kanga, gubili loptu pod pritiskom posle cega je UFA kretala u kontra-napade.  Ulaskom Nikolica i Petrovica, problemi u centralnom veznom redu reseni, mada je i UFA promenila igrace iz prvog poluvremena.  Slabije izdanje Gavrica.  On nije vise sebican kao ranije, ali mu fale eksplozivnost, prodornost i brzina.  Lako ga je cuvati.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Milosh76 said:

Mene vise zanima misljenje ko je bolji Pizon ili Piksi?

 

Da vas vidim sad :D

 

Ti se zajebavaš? Piksi, milion puta. I da, gledao sam Pižona.

  • Hvala 2
Link to comment

Meni je zao sto nisam gledao Pizona, a Piksija sam gledao nesto malo, slicno kao i Milka... mislim uzivo :D

 

Ako je verovati statistici na wikipediji... Milko 115 utakmica, Piksi 116 utakmica :D Nisu igrali zajedno.. Milko otisao 86, Piksi dosao 86

Link to comment

On je otisao iz zajebancije, posto je takav  bio po prirodi... da, mislim da si u pravu za stan. Trazio je pare i stan, nasi rekli necu, Partizan mu dao i eto. Usao covek u istoriju...

 

  

Just now, dragance said:


To već ne bih znao. Da je Katai zdraviji, možda on. Marin je ipak virtuozo kad je u formi.

 

Meni Marin.. .obozavam te light Piksi igrace.. prava desetka kao nekad

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, dragance said:

Milko je otišao jer se popičkarao sa Džajom i upravom oko stana, ako se dobro sećam. A i kad je otišao znao je često da visi u bifeu na Marakani.

Ја сам се шишао код фризера који је имао радњу у солитерима у Љутице Богдана и који је знао Милка још док је као клинац живео у тим солитерима када је дошао из Тетова. Каже да му је Милко рекао кад је прешао да је хтео да види како изгледа играти у малом клубу :) 

 

Каже да је Милко био и остао искрени Циган.

  • Haha 1
Link to comment

Srpski šampion je blizu konačnog dogovora sa bivšim reprezentativcem Austrije i defanzivcem Bajera iz Leverkuzena Aleksandrom Dragovićem, saznaje MOZZART Sport. Na Marakani su ovu operaciju vešto krili od očiju javnosti, ali su na dobrom putu da je finiširaju do kraja ove sedmice.

 

Prema našim saznanjima Dragović će potpisati ugovor sa Crvenom zvezdom, ali će u redove srpskog šampiona stići u junu kao slobodan igrač. I biti kapitalno pojačanje u najkritičnijem delu sezone, kvalifikacijama za evropska takmičenja.

 

---------

 

Ako je verovati transfer guruu Đanluki Di Marciju, transfer je veoma blizu realizacije. I da su zainteresovane strane pronašle kompromis.

Prema njegovim informacijama Crvena zvezda je pristala da Lečeu uplati 1.200.000 evra obeštećenja, a da ostatak od 300.00 evra uplati italijanskom klubu kroz bonuse. Oni će zavisiti od učinka 28 – godišnjeg veziste u Ljutice Bogdana, ali i kolektivnog uspeha srpskog šampiona na domaćoj i inostranoj sceni.

 

Istovremeno, još jedan poznati italijanski novinar Alfredo Pedula (koji je prvi i otkrio interes Zvezde za Falka) ide još dalje sa detaljima i tvrdi da je sve dogovoreno oko dinamike isplate i visine igrčaevog ugovora na Marakani. Kao i da će Falko potpisati ugovor sa Zvezdom na tri i po godine kada bude na leto otkupljen.

 

----------------

 

Terzic radi, ne staje... jos samo da nekog proda :D 

Edited by Milosh76
Link to comment

Crni Mrkela, sta uradi covece?  Ti dovodis dvojcu igraca iz lige 5, a PPP-ovci te odavno proglasili za dunstera.  Nadam se da ovi transferi propadnu, tako da dunsterski epitet ne bude doveden u pitanje.

Link to comment

Dobar presing igramo na pripremama, Slask i Ufa nisu mogli do lopte. Obe ekipe su se branile i nakon nasih golova. U napadu stuca u poslednjoj trecini i tu se oseti nedostatak Kataija da lucidnoscu resava situacije.
Ivanic danas izdominirao, uz njega i Sanogo. Kanga nastavlja da biva masina za otvaranje kontri protivniku, mnogo lopti gubi dok su svi visoko.

Link to comment

Kanga gubi loptu kada ga fizicki jaci protivnik (ili dvojca protivnika) prakticno izguraju od lopte.  On trazi faul, ali to sudije retko sankcionisu.  Kanga mora da se bolje zagradi, ali on nije fizicki dovoljno jak ni dovoljno uporan da to uradi.

Link to comment



Mene vise zanima misljenje ko je bolji Pizon ili Piksi?
 


Piksi.

Piksi je bio bolji i od Džaje, što naravno Dimitrije nikad priznati neće.

(doduše, Džajića sam prvi put gledao '74.)

Sent from fav toy

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...