Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Pocela utakmica Zvezda - UFA

 

Borjan-Gajic, Milunovic, Degenek, Rodic-Sanogo, Kanga, Ivanic-Ben, Falćineli, Gavric.

 

Na klupi su: Popović, Pankov, Eraković, Odada, Stanković, Nikolić, Srnić, Vukanović, Pavkov, Krstović.

 

 

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment

pitanje za starije furunase, ko je bio bolji igrac, milko djurovski ili pancev? panceva sam gledao, milka nikad. 

 

btw, preporuke za emisiju nese petorvica

 

 

Link to comment

Tja. Pančev je bio zlatna kopačka, napravio je ipak transfer u ozbiljan klub, igrao ozbiljnije za reprezentaciju. Milko je bio neostvaren talenat. Pančev je i u Vardaru bio najbolji strelac lige...

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

pitanje za starije furunase, ko je bio bolji igrac, milko djurovski ili pancev? panceva sam gledao, milka nikad. 

 

btw, preporuke za emisiju nese petorvica

 

      Pančev apsolutno. Milko je samo bio bolji tehničar, ali to je potpuno irelevantno, nije bio ni blizu Kobre. 

  • +1 2
Link to comment

Drugaciji su tipovi napadaca, vise volim onakve kao Milko, al mislim da je Pancev bolji. Doduse Panceva sam vise gledao.
Nema veze sa tim sto je Milko "izdao" :D

Link to comment

Da Milko nije izdao, možda bi on bio. Mada, više je pokazao kod groblja. Pančev je svakako bio zaslužniji za sve što je Zvezda tada uzela, a imao je i vrhunske saigrače.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...