Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

koliko sam ja cuo marinu je cilj da se vrati u nemacku. tako da ce pre prihvatiti ponudu nekog kluba iz cvajte nego nasu (ako je uopste i bude)... 

Link to comment

Nigde... Rad ga hoce, mi kao ne damo. Mi hocemo da ga saljemo u Graficar, on, naravno nece... prelomice valja. Steta bi bil izgubiti ga zbog budala.

Ponuditi mu novi ugovor, stari istice u junu 2022 i poslati u LLTSLS pola godine.

To je neka vrsta kompromisa.

 

 

U drugim vestima, vakcinisali se Terzic i Mrkela.

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Nigde... Rad ga hoce, mi kao ne damo. Mi hocemo da ga saljemo u Graficar, on, naravno nece... prelomice valja. Steta bi bil izgubiti ga zbog budala.

Ponuditi mu novi ugovor, stari istice u junu 2022 i poslati u LLTSLS pola godine.

To je neka vrsta kompromisa.

 

 

U drugim vestima, vakcinisali se Terzic i Mrkela.

Zbog kojih budala?  Koliko ja razumem, Radulovic pravi problem oko pozajmice.  On trenutno nema sanse da igra u seniorskom timu jer je konkurencija na krilima izuzetno jaka.  Drugo, nije se nametnuo kao igrac na koga treba da se racuna u prolecnoj sezoni.  Stankovic je preporucio Graficar, gde su vec igrali svi ostali Zvezdini bonus igraci, a Radulovic hoce u Rad.  Mislim da je za Radulovica Graficar bolja opcija jer je on napadac i ne treba da se kali u timu koji se u vecini utakmica uglavnom brani (Rad), vec u timu koji igra napadacki fudbal (Graficar).  Ako na kraju Radulovic zatrazi raskid ugovora, to ce biti njegova greska a ne Zvezdina. 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Grafičar bi mu bio odličan, bolje nego da ide bilo gde u Linglong na pozajmicu, ili daleko bilo u Ofk, ili u Rakovicu

 

Osim ako mu menadžer ne puni glavu glupostima, da je on nešto posebno u odnosu na Velju, Gavrića i Čupu koji su bili nosioci u drugoj ligi u Grafičaru pre nego što su došli u prvi tim

Link to comment

A sto ga odmah nisu stavili u Graficar nego mu dali sansu da igra i u Evropi, a onda kao "nagradu" ga salju u drugu ligu? Gde je tu logika? Meni se cini da je tu sukob oko para, kao i uvek, novog ugovora i zelje igraca da ide, jer su mu menadzeri i ko zna ko jos punili glavu da je zreo za jace lige od domace, sto je glupost, naravno.

 

Po onome sto je pokazao, meni se cini da je vec sada bolji od Gavrica i da bi sigurno imao mesto da odigra makar malo do kraja sezone. A s obzirom da smo doveli i Falka i da ce biti guzva, bolje je da igra na pozajmici, ali ne u drugoj ligi, jer je nju prerastao.

Link to comment

pa bolje da bude u sistemu, u timu koji će biti podređen njegovom razvoju, nego da se potuca negde i da ne zna da li će igrati
 
da li je prevazišao drugu ligu može da pokaže tako što će da odigra polusezonu i da bude najbolji igrač lige, kao Gavrić. za sada Radule nema još uvek celu utakmicu sa seniorima, teško da je pravazišao bilo šta

Link to comment

A Grafičar igra ofanzivno u materinu... :isuse: Pa ne brani se Rad kući protiv Javora, kao što ni Grafičar ne napada u talasima u Kragujevcu.. Ako su dvije opcije za pozajmicu, pa bolje je da je provede u jačem rangu.

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

A sto ga odmah nisu stavili u Graficar nego mu dali sansu da igra i u Evropi, a onda kao "nagradu" ga salju u drugu ligu? Gde je tu logika? Meni se cini da je tu sukob oko para, kao i uvek, novog ugovora i zelje igraca da ide, jer su mu menadzeri i ko zna ko jos punili glavu da je zreo za jace lige od domace, sto je glupost, naravno.

 

Po onome sto je pokazao, meni se cini da je vec sada bolji od Gavrica i da bi sigurno imao mesto da odigra makar malo do kraja sezone. A s obzirom da smo doveli i Falka i da ce biti guzva, bolje je da igra na pozajmici, ali ne u drugoj ligi, jer je nju prerastao.

Preporuka da igra u Graficaru nije ni "nagrada" ni kazna za Radulovica.  On je pokazao da je talentovan, ali nista vise od toga.  Za Radulovica je bolje da igra u Graficaru (isto kao Stankovic i Lazetic) nego da sedi na klupi i dobija tu i tamo poslednjih 5-10 min u senirskom timu kada je rezultat utakmice vec resen u Zvezdinu korist.  Nit je dobro da igra u prvoligaskom timu koji se grci za opstanak, kao Rad.  Po cemu je Rad bolja sredina za razvoj mladog igraca od Grafcara?  Graficar se pokazao kao dobar razvojni tim za nase omladince iz koga je izaslo 4-5 igraca koji sada konkurisu za seniorski tim i maju ozbiljnu minutazu za razliku od Radulovica.  Najveci problem je sto Radulovic nece na pozajmicu tamo gde klub zeli da on ode nego gde on (i/ili njegov menadzer) zeli.  Ako se desi da pocne da ucenjuje klub, onda treba da ide gde zeli a u klub da se ne vraca.  Mozda prodje dobro kao Djuricic i Maksimovic, a mozda dozivi fijasko kao Filip Jankovic ili Luka Adzic.  Nezadovoljan igrac, pa jos tinejdzer, ne treba da bude u klubu.

  • +1 1
Link to comment

Poenta je da bude igrač navijača i kičmu mu lome slanjem u Grafičar. Dečko i njegovi roditelji to neće i hoće na pozajmicu bilo gde gde neće biti pod pritiskom mafijaša sa severa.

Link to comment

Odlicno.  Ako Radulovic njegovi menadzer i roditelji smatraju da mu ljudi iz kluba u sprezi sa mafijom lome kicmu, odmah da zahtevaju od kluba da ga stave na transfer listu, pa ko hoce da ga kupi neka plati neku kinticu i da se dete smiri.  FK Rad, a neki i kazu AC Milan, su ozbiljno zainteresovani. 

Link to comment
10 hours ago, Jozef K. said:

Poenta je da bude igrač navijača i kičmu mu lome slanjem u Grafičar. Dečko i njegovi roditelji to neće i hoće na pozajmicu bilo gde gde neće biti pod pritiskom mafijaša sa severa.

 

A koji to navijaci drze nekog naseg igraca? Ozbiljno pitam. NIsam do sada cuo da neki nasi navijaci drze nase igrace. Znam da je bilo uslovljavanja da moraju da budu kod jednog menadzera, al to nije imalo nikakve veze sa navijacima nego sa nekim ljudima koji su bili u klubu i nekim drugim varijantama. Kod grobara je jedan ex Alkatraz drzao igrace, al kod nas ne znam za takav slucaj, pa me bas zanima... 

 

Jedino ako ne mislis na ovu varijantu sa Graficarom i na te navijace... mada koliko znam oni nemaju nikakav dil sa igracima koji dodju na pozamicu, to su pre i posle toga nasi igraci... 

Edited by adasevic
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...