Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

a, Radulovića drži Kebin sin. ili iza agencije stoji neko ozbiljniji?
https://www.transfermarkt.com/m3t-management/beraterfirma/berater/5448
 
verovatno preko njega hoće da uđe među ozbiljnije igrače pa zato hoće što pre da naprave veliki transfer, nude ga po Italiji..
 
osim njega imaju još samo Martina Novakovića koji je bio kapiten omladinaca Partizana pa prešao u omladince Zvezde  da igra oml ligu šampiona, i otišao na pozajmicu - u Rad

Link to comment
1 hour ago, adasevic said:

 

A koji to navijaci drze nekog naseg igraca? Ozbiljno pitam. NIsam do sada cuo da neki nasi navijaci drze nase igrace. Znam da je bilo uslovljavanja da moraju da budu kod jednog menadzera, al to nije imalo nikakve veze sa navijacima nego sa nekim ljudima koji su bili u klubu i nekim drugim varijantama. Kod grobara je jedan ex Alkatraz drzao igrace, al kod nas ne znam za takav slucaj, pa me bas zanima... 

 

Jedino ako ne mislis na ovu varijantu sa Graficarom i na te navijace... mada koliko znam oni nemaju nikakav dil sa igracima koji dodju na pozamicu, to su pre i posle toga nasi igraci... 

Do sada nisu, ali je priča da su porasli apetiti. Da je prvo krenulo na Babića, da je on izbegao, sada idu na Radulovića.

Link to comment

Prema Mozzaru, Pantovicu je receno da sledece sezone nece dobiti sansu u seniorskom timu Zvezde i on je odlucio da ode iz kluba.  Njega inace zeli Vozdovac tako da je moguce da Pantovic potpise za njih.  Posteno i nema razloga da zalimo ni za igracem ni za parama.  Omladinski tim Zvezde ima preko talentovanih 20 igraca i svi oni ne mogu da igraju za seniorski tim.  To sto novinari prave famu i katastrofu kadgod neki Zvezdin omladinac ode u drugi klub je vise radi senzacije i tiraza.  Na ovom forumu a i sire vecina zvvezdas nije razmisljala o Pantovicu i da mediji nisu objavili da napusta Zvezdu niko ne bi ni pitao za njega.  Petorica bonus igraca koji su trenutno u seniorskom timu plus Radulovic, Stankovic, Lazetic, Copic i Bacanin su verovatnoda omladinci na koje se racuna u seniorskom timu za ovu i/ili narednu sezonu.  Malo li je?

Edited by Dimitrije
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...