Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Samo nam golman treba :D 

 

Stvarno decko odlicno brani Ovo sto je odbranio Pavkovu, je cist refleks.

 

Inace nas "bivsi" igrac Tanko je usao malopre, broj 32

Link to comment

Sad malo grcevi... Ovo je Dekijev poraz, kako god da se zavrsi. Izadje bez napadaca, bez ideje na sredini, sa umornim igracima na sredini i Ivanicem koji nije trenirao bar nedelju dana. Neozbiljno!

 

Faul za penal je bio, da li u 16 nek odluce "eksperti", bez obzira na to morao je i Ivanic dati gol i Pavkov pre par minuta., Gosa im je stvarno dobro branio veceras.

Edited by Milosh76
Link to comment

Ovo se obicno desava kad ne postujes loptu i protivnika, onda nece i kad mozes a golman se pretvori u Bufona. Ispostovan je taj nevidjeni talenat kod Zvezdinih klinaca, steta samo sto niko od njih nista ne zna.

Link to comment

Dešava se, biće bolje.

 

Ono što mene lično malo zabrinjava:

- kao što neko već reče, ja mislim da je procenat Gobeljinih uspješnih dodavanja uveliko ispod neke prihvatljive norme

- posljednje tri utakmice, samo jedan gol

- Gavrić i Nikolić - kod obojice vidim talenat i čekam da eksplodiraju na nekoj bitnoj utakmici, ali toga još nema...

Link to comment

Zadnje tri utakmice bez pobede sa jednim postignutim golom.  Protiv tima iz donjeg dela tabele bodovi se ne gube, pogotovo ne kod kuce.  Ne eksperimentise se igranjem bez centarfora protiv tima koji godinama igra defanzivno.  Mogao je svako poluvreme da igra sa pojednim centarforom a ne da uvodi dvojcu u drugom poluvremenu + Vukanovica.  Nesto je iz ovog naucio.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...